Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért várják a lányok, (10,11,...

Miért várják a lányok, (10,11,12,13) hogy megjöjjön nekik?

Figyelt kérdés
Nem azért mert ez egy ujj dolog és ki akarják próbálni hogy milyen érzés?
2010. febr. 13. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Nézd, én 12 vagyok, már megjött, de én is vártam. Igen, szerintem azért mert ez egy új dolog, és mindegy mennyire fájdalmas, de kíváncsiak vagyunk rá;)
2010. febr. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
81%

Ki akarják próbálni milyen érzés?Nem hinném,mert elég jól tud fájni,és nem is a legkomfortosabb érzés menstruálni.

Nekem 11 évesen jött meg,nem akartam,így lett.

2010. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
jó de ők honnan tudnák h fáj? mi?
2010. febr. 13. 21:08
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát nem tudom talán mert nem a kőkorban élünk. Fel szokás a lányokat, fiúkat világosítani... Vannak könyvek, biológia óra, BARÁTOK... Szerinted nem tudják hogy fájhat? Úristen hol élsz te? :D

Szerintem azért várják, mert attól felnőttebbnek érzik magukat. Bár nem tudom, mert én sosem vártam, és volt is miért, mert évekig úgy szenvedtem hogy elájultam kb... Most is szenvednék ha nem szednék fogamzásgátlót.

2010. febr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
15 vagyok, és én is várom, sztem nem azért mert ki akarják próbálni, legalábbis én nem ezért
2010. febr. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
80%
én is vártam 12 évesen jött meg most 14 vagyok olyan 13 évesen táborba mentem és amikor utaztunk a vonaton a fiúk szórakozásból elvették a táskámat és volt benne tampon na és azt kivették és ott dobálták a vonaton nagyon ciki volt még most is cikiznek vele alig várom hogy gimnáziumba mennyek legalább nem ezekkel a hülyékkel leszek összezárva.megy hát voltak még ilyen cikis helyzeteim nem is egy rengeteg egyszer meg a barátnőm véres betétjét beleragasztották a hajamba olyan mérges lettem hogy megfogtam és a betétet beraktam a gyerek szájába és ki kapott beírást??hát persze hogy én!
2010. febr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
uhh.. xD
2010. febr. 14. 16:25
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem azért várják, mert így már ők is nagylányok lesznek, és a 10 évesek mindig azt mondják, hogy felnőtt akarok lenni.

Gondolom ettől érettebnek érzik magukat.

De én szerintem jobb ha nem10 évesen jön meg hanem 14.

Ahogy olvastam itt a kommenteket addigra talán a fiúk is felfogják, hogy mi ez és nem piszkálják tovább a lányokat.

Puszika

2010. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nemtom honnan veszed ezt hogy bárki is várja:D:Dde ha valaki várja az azért várja mert egész addig ott van hogy bármikor megjöhet..buszon suliba táborba ünnnepélyen boltba moziba sátrazáskor mittomén..de ah egyszer megjöt onanntól kezdve mindig tudni fogod hogy kb mikor fog megint megjnni
2010. febr. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom,én nem vártam. Tulajdonképpen nem is gondoltam rá, nem hittem,hogy olyan hamar megjön. Nem mondtam el egyik bnőmnek se, mert nekem akkor elég cikis volt a dolog.. 14-15éves korban már jó hogy várják. Mégis csak a körülöttük lévők nagy részének megjön már olyan korban,és ők se akarnak lemaradni.
2010. febr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!