Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Milyen történeteket szeretnek...

Milyen történeteket szeretnek a mai 9-12 éves gyerekek?

Figyelt kérdés
Írjatok konkrét példákat
2015. márc. 6. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
keresztlányom 10 éves. megnézte a tvájlájt első részét az anyjával, nagyon tetszett neki. szereti még a violetta c sorozatot és bármilyen más viccescsaládos vagy kamaszokasuliban féle sorozatot is szívesen néz. értőn olvasni szerintem nem tud, sose láttam könyvet a kezében :(
2015. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyen korú rokonaim, magándiákjaim a Violettát szeretik a tévében. Sajnos egyszer egyikükkel meg kellett néznem egy epizódot, nem kívánom senkinek...

Meg az ilyen egyéb Disney Channeles szutyikat is... Hogy mondjak valami pozitívat is, egyik diákom most olvasta a Winnetout...

2015. márc. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az öcsém 12 éves. Harry Potter, Star Wars és Gyűrűk Ura rajongó. Kiműveltem :) Egyébként olvasni is szokott. Most épp a Harry Potterrel szenved. Már az ötödik résznél tart, de elég lassan halad vele.
2015. márc. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az Abaratot, az Eragont meg a Harry Pottert szerettem 9-12 évesen (most 14 vagyok), meg kb akkor olvastam néhányat Thomas Brezina könyvei közül, ilyen detektíves-nyomozós sorozat, a címére már nem emlékszem. Meg egy rakás sci-fi, fantasy-k. Tv-t nem nagyon néztem max természetfilmeket. De ugye mostanában majdnem minden 10 éves Violettát néz meg tvájlájtot.
2015. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én 11 éves vagyok (lány). Utálom a Violettát, az a sok nyávogás, rosszabb mint bármelyik szappanopera. Én ezeket szeretem: Twilight, Harry Potter, Gyűrűk Ura, A Karib-tenger kalózai, vígjátékokat (pl. Másnaposok, A csajok bosszúja, Lánybúcsú), és imádok mindent amibe karate van. Már 5.éve járok karatézni :)
2015. márc. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A Twilight és a Violetta már lejárt lemez, pláne a Twilight. Már megbocsássanak azok akik szeretik, de elég gyenge egy sorozatfilm.

Én 12 vagyok, már 10 éves koromban néztem Vámpírnaplókat, Teen Wolfot, és most a The Originalst. Szeretem a Star Warst, Harry Potter is jó, de nem bírtam kiolvasni a könyveket, a harmadik résznél meguntam, a filmekre pedig sosem figyeltem. Én ezeket nézem/néztem, a Vámpírnaplóknál, a TW-nél és a TO-nál azért számít még is mennyire félős a gyerek. :) (pláne a TW-nél)

2015. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Oh, míg el nem felejtem: Karib-tenger kalózai.
2015. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Bán Mór Kárpáthia és Hunyadi sorozatát olvastam az utóbbi időben, nagyon tetszettek, főleg a Hunyadi.

Jó volt a Szél neve is, meg az Emlékek Őre, és a Terabithia.

Abszolut kedvenc a Trónok Harca, könyvben és filmen is. A Csillagpor vicces volt filmen, a könyv kevésbé fogott meg. A Hobbit meg a többi LOTR látványos a moziban, de nem vagyok különösebben fan, persze elismerésre méltó életmű, de őszintén szólva a könyvekben néhány résznél megevett a penész.

Szeretem a M.A.G.U.S. regények többségét, meg Dan Abnett Gárda-regényeit is.

meg még nagyon sok mindent, pl az Elit Alakulatot és egy csomó háborús filmet plusz regényt; a Harry Pottert mert szerintem nagyon jól meggyúrt mese; Gárdonyit, mert úgy ír, ahogy a dédim mesélt nekem mindig; Fekete Istvánt, mert olyan idillt teremt szavakból, hogy a bőrömön érzem; ... meg még nagyon sok mindent. Az a legfőbb baj, hogy alig van időm és kapacitásom olvasni :(

12/L

2015. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

En ahogy eszrevettem a mostani 12 eves lanyok 15%a nez ilyen violettat es ilyeneket

inkabb olvasnak (az en ismeroseim)pl:Gyonyoru sorcsapas,

klikk ,bad girl, alkonyat....a fiuk: star wars, ben ten

2015. máj. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

12éves vagyok

és nem szeretek olvasni(: inkább filmeket,sorozatokat nézek..

2015. máj. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!