Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 30. szülinap előtt normális a...

30. szülinap előtt normális a szomorúság, kedvetlenség, öngyilkos gondolatok?

Figyelt kérdés
30 leszek hamarosan és a sírás kerülget minden percben mostanság... nem akarok semmit csinálni, megmozdulni sem igazán van kedvem, csak ülni a nagy csendben egyedül.
2014. júl. 30. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Melyik napon lesz? Nekem holnap! :D

Miért van rosszkedved a 30 miatt, az még nagyon fiatal!

Mitől szomorít el téged?

29L

2014. júl. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%
Ember minek az öngyilkosság:D? Este menny el bulizni, felkaphatsz néhány ribit és máris nem akarsz öngyilkosságot:D. Előzőnek meg előre is boldog születésnapot;)
2014. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem dobott fel a tény ,hogy a 3. x-et töltöm ,de azért öngyilkos gondolataim sem voltak miatta !Miért is lenne ? Szép családom van ,mindenki egészséges .Ez még közel nem öregkor .Egyébként ugyanolyan szülinap mint a többi ,semmi nem változik utána . Azóta már a krisztusi korba léptem ,de nem szomorkodom .Örülök ,mert mondják (és én is látom ),hogy simán letagadhatnék 8-10 évet ;-) .Egyébként nem érzem magam ennyinek ,és jól érzem magam a bőrömben ! Te se szomorkodj ,nincs miért ! :-)))) 33/ N
2014. júl. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy nem normális. Egy hónap múlva nekem is itt van, nem igazán aggódik miatta. Lélekben még most is gyerek vagyok, és ennek örülök. A testemet kicsit leéltem, most próbálom kicsit helyrepofozni. Lehet, hogy a 30 közeledte miatt is szántam el magam. Szóval ne szomorkodj, inkább harcolj, hogy a tested minél tovább fiatal maradjon. Látok férfiakat és nőket is egyaránt 40 felett rohadt jól kinézni, szóval még van jó pár jó éved.
2014. júl. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annyit hozzátennék, hogy nem pár jó éved van, hanem az összes hátralevő (remélhetőleg még sok) éved jó lehet :) A rossz hangulatod nem biztos, hogy a szülinaptól van, inkább egyfajta "leltárt" készítettél és nem tetszik, amit látsz? Elégedetlennek vagy boldogtalannak érzed magad?
2014. júl. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyilván máshogy áll hozzá az aki 30 éves korára megtalálta a másik felét ;-) és már gyerek is van ,vagy a karrierjében stb teljesedett ki ekkorra .. De ez nem jelenti azt ,hogy neked se sikerülhetne minden amit elterveztél .. dehogynem ! még nem vagy lekésve semmiről . Előre is BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT ! :-)
2014. júl. 31. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1.-SŐ nek és minden újdonsült harmincasnak ;-) : [link]
2014. júl. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok, 2-es és 7-es válaszolónak nagyon szépen köszönöm a köszöntést és a videót is! :)

Nagyon Boldog szülinapot kívánok mindenkinek, aki a 30at vagy akárhanyadik születésnapját ünneplő a közeljövőben! :)

2014. júl. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!