Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális ha valaki gyakran...

Normális ha valaki gyakran elképzeli hogy hogyan ölné meg az ellenségeit, utánna pedig hogy lenne öngyilkos?

Figyelt kérdés
Ellenségek alatt olyan embereket értek, akik szándékosan megtervezve tönkretették az illető életét, akik miatt már semmije és senkije nincsen. Az ilyen fantáziálások normálisak? Vagy félő hogy meg is teszi a valóságban?
2014. febr. 20. 18:53
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom ,de én így vagyok vele.Ha lehetne felgyújtanám mind :)
2014. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Vadkorte81 ***** válasza:

Ha megoltek a csaladod es elvettek az osszes penzed akkor nem hogy normalis hanem kotelesseged visszafizetni.Maskulonben gyenge jellemre vall...


Megoli az ellensegeit akik ellehetetlenitik az eletet...Miert ellenseg?Miert nem ellenfel???...es..miert megolni?miert nem legyozni???


Az ongyilkossagrol mar nem is beszelve...gyava jellemre vall aki hagyja hogy masok befolyasoljak a sorsat es nem pedig maga iranyitja.Az eletben mindig lesznek olyanok akik tonkre akarnak tenni masokat.Azt bantjak aki hagyja hogy bantsak...

2014. febr. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!