Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Heti 1000 Ft zsebpénz az...

Cukimuki0131 kérdése:

Heti 1000 Ft zsebpénz az megfelelő?

Figyelt kérdés

Mármint nem túl sok/ nem túl kevés?


13/L

Még nem kérdeztem meg a szüleimet de korábban már egyszer bevezettük ugyanígy csak mindig elfelejtettük, aztán most megint eszembe jutott.

Nekem elég lenne,ruhákat,édességegeket rendelnék japánból :3


Szóval ez optimális, nem? Mit gondoltok,anyukák,többiek akiknek már van zsebpénze? :D



2015. márc. 29. 15:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
A 7hós fiam kap heti 1000-2000ft közötti zsebpénzt ( a 100-200ft megy neki perzselybe.Ha nagyobb lesz majd elkölti értelmes dologra.. Szóval igen is kell egy kis pénz ennyi idős gyereknek. Én ennyi idősen újságot nasit esetleg olyat vettem ami szükséges telefonkátya feltöltés stb..
2015. márc. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!!!

Főleg a 16:32-esnek :)


Nem ebayozni szeretnék,csak szeretem az anime,manga cuccokat,mint sok korombeli lány.A legtöbb ilyet külföldről kell rendelni.

2015. márc. 29. 17:50
 13/19 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem zsebpénz igenis szükséges...

Nekem általában 500 Ft-ot szoktak adni. Ha nem lenne zsebpénzem nem tudtam volna venni egy szendvicset a büfében, amikor otthon hagytam a reggelim és nem tudtam volna venni egy jegyet, amikor a bérletem hagytam otthon... Szóval aki szerint fölösleges a zsebpénz, azt igazán nem értem. Amúgy én 500 Ft-ot félév alatt szoktam elkölteni :D. Bár most, hogy megtaláltam a kézműves boltot, ez biztos változni fog :D.

12/l

2015. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

off: A felhasználónevedből, korodból és az animemániából arra következtetek, hogy te vagy "cukimániákuskislány" is, bár mostanában eléggé eltűntél, üdv újra gyakorin :D


on: Egy 13 évesnek elegendő heti 1000 ft, de arra biztos nem lesz elég, hogy Japánból rendelgess.

2015. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
32%
Pont egy doboz cigi ára.
2015. márc. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

En havonta kapok 2000 forintot,es sosem keveselltem. Suliba mindig itthonrol viszek valamilyen enni- es innivalot,szoval ezert nem kell fizetnem. Az edzest is a szuleim alljak. A zsebpenzemet altalaban szorakozasra koltom,a maradekot pedig felreteszem(mindig marad).

Nem tudom,hogy alltok anyagilag,illetve a szuleid mit tartanak helyesnek. Nekem nem lenne szuksegem tobb penzre,de ez csak az en velemenyem.


Off: Ennivalot ne rendelj kulfoldrol!! Ki tudja,mi van benne,stb... Egy baratnom pont a Japanbol rendelt csokival jart rosszul.

15/L

2015. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

00:11-es

Mehettél volna aludni! :D

Nagyon cuki választ adtál ezért muszáj itt szabálytalankodnom és a kérdéssel nem foglalkozva megemlítenem,hogy írtó jó kedvem lett a válaszodtól...


Köszi :)

2015. ápr. 1. 11:49
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

bakker, tényleg, nekem is már kezdtek hiányozni a kérdéseid :D

komolyan irtam

2015. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Én napi 300 Ft-ot szoktam kapni kajára amikor megyek a suliba, ami megmarad belőle azt elteszem és egy idő után össze gyűlik annyi hogy veszek belőle egy csokit, de rendszeres zsebpézt nem szoktam kapni. Csak ünnepekkor, születésnapomon, névnapomon stb kapok ezreseket a rokonoktól, nekem simán elég ez így.

14/l

2015. ápr. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!