Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van az, hogy a fiatalok...

Miért van az, hogy a fiatalok (tisztelet a kivételnek) a cigit, kábítószert, alkohol előszeretettel fogyasztják, és be tudják szerezni, de egy lőfegyvert azt már senki sem?

Figyelt kérdés
Egy 9 mm-is Parabellum nehéz hadipisztoly, használt persze az 80-100 ezer Ft-ét kóstál.
2015. ápr. 6. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
arra pont nincs szükségük, ha lenne, azt is be tudnák szerezni hidd el.
2015. ápr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert a lőfegyver a kutyát sem érdekli, meg ahogy írod drága is és engedélyköteles.
2015. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb sosem volt divat magyarországon. Minden ilyen körben mozgónak van egy zsebkése, lőfegyvere max a főnököknek van.

Most ha valami banda lőfegyvert kezdene hordani elkezdődne a versengés, nőne a fegyverkereskedelem, azt pedig nem akarnák a maffiózók.

Aztán meg hatalmas zűrzavar lenne, ha annyian lőnének le valakit, ahányan ma drogoznak.

2015. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretném ha annyi embernél lenne lőfegyver ahányan cigiznek meg füveznek...
2015. ápr. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert hülyék, de szerencsére nem ennyire. Elég, ha önveszélyesek, a közveszélyes még nem menő.
2015. ápr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fegyvert is lehet szerezni, csak minek?


A fiatalok azért cigiznek piálnak, drogoznak, mert buliznak, ettől jól érzik magukat.


Miért akarna bármelyik fiatal lőfegyvert?


Bár ismerek olyat aki gázosra alakított .357-es magnummal jár.

2015. ápr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Minek szerezzek fegyvert? Nekem nagyobb öröm egy pohár bor, mint hogy egy pisztoly legyen a táskámban. Nem is értem mi ez a kérdés
2015. ápr. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mert nem éreznék jobban magukat lövöldözés közben.

És ez rendben is van.

2015. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Csak azt írtam ,hogy hiába kérdezősködtem nem tudtak akik meg állítólag igen, azok se ,mert a szájuk nagy csak.
2015. ápr. 7. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!