Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha a suliban megüt valaki...

Ha a suliban megüt valaki engem akkor kirúghatják? Vagy ezért nem?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 18:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogják kirúgni.
2015. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kár :(
2015. ápr. 8. 18:59
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyenért kirughatnának, elég üresek lennének az iskolák...
2015. ápr. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én nővéremet 8-os korában körbeállták fiúk-lányok, égő zsepit lóbáltak felette, lökdösték, ütötték... Rendőrségi ügy lett belőle, mégis MINKET kértek meg, hogy menjünk el az iskolából, ők meg maradhattak. Mi is maradhattunk volna, ha akarunk, de megkértek, ha tehetjük, menjünk.


Úgyhogy ne számíts semmi jóra.

2015. ápr. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Genyó ez a világ!
2015. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
84%

Kirúgni sokkal durvább dolgokért szoktak embereket. Én alapvetően elítélem az erőszakot, és simán kirugdosnék bárkit, aki kezet emel a másikra, de a mai világban min. 100 embert kirúgnának ilyen miatt, az meg adminisztráció miatt macerás. Nálunk is volt bunyó, pedig mi még viszonylag elit gimi voltunk. Főleg mikor a fiúk próbálgatják az erejüket, férfiasságukat... de pl. az évfolyamtársam is pofozta fel osztálytársamat, amit gót k...nak hívta (ezzel sem értek egyet, máshogy is lehetett volna kezelni). Egy olyan pofon volt, amivel egyetértettem, az akkor volt, mikor egy srác elkezdett egy csajt fogdosni, és akkor sem hagyta abba, amikor a lány erélyesen mondta neki, hogy hagyja abba... mert abban az esetben a srác is visszaélt az erejével.


Nálunk én egy kifejezett kirúgásra emlékszem, az akkor volt, mikor sulibulira 3 srác megérkezett mocsokrészegen, betörték a suli egyik ablakát, az aulás festménykiállítás üvegeit, káromkodtak és bunyóztak.

2015. ápr. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonimalkoholista ***** válasza:

Nem, de ha látleletet vetetsz, és utána feljelented, majd ha a bíróság végül elítéli, na akkor már kirúgják.

De könnyen lehet, hogy előbb lesz vége az iskolai tanulmányaitoknak, mint a bírósági procedúrának.

2015. ápr. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonimalkoholista ***** válasza:
52%
Sajnos túl kevesen indítanak a társadalom szerint "apró" ügyekben feljelentést, vagy polgári pert, mivel drága és hosszú idő, mire vége, pedig ezt kéne tennie mindenkinek, és akkor többször meggondolnák a hülyegyerekek, hogy mit szabad nekik tenni, és mit nem. Csak úgy szólok, hogy már az jogsértő, ha csúfolnak, és nagyon szép kártérítési összeget lehet elérni egy polgári perrel, csak sajnos sokat kell rá várni, mire megítélik, és az addigi költségeket neked kell állni, amit persze utólag visszakapsz, ha megnyered a pert.
2015. ápr. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egyszerű...

- Ha valamelyik "pozitívan diszkriminált" halmaz része vagy, akkor kirúgják.

- Ha az, aki megütött tartozik oda — téged rúgnak ki, még akkor is, ha netán tanár vagy...

:D

2015. ápr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!