Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek aggódnom kellene?

Szerintetek aggódnom kellene?

Figyelt kérdés
Kamasz lányom most megy majd középiskolába..más városba tehát koleszos lesz. Elég magába zárkózott lett az utóbbi időben, nem tudom hogyan fog megbírkózni az új helyzettel, de ezt ő akarta nagyon. Egyik nap arra mentem haza hogy az asztalon elő volt a stampedlis pohár..? Nem tudom, hogy ez egy egyszeri alkalom, vagy már volt előzménye...aggódnom kellene?
2015. ápr. 10. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Beszélgetni kellene vele, és talán sok mindent megtudnál a zárkózottságának okáról és a pálinkás pohárról is.
2015. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

Stampedlis pohárban alkohol volt?

Szerintemnagyon buta egy gyerek ha alkoholt magában kortyolgat, és ha ivott is nem dugja el. Akkor olyan buta, hogy nem engedném sehova sem egyedül.

2015. ápr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy baj lesz.

Egy ekkora lánynak már van annyi esze hogy elpakolja maga után ha iszik is. Nem lehet hogy más volt a családból?

szeirntem a kollégiumi élet jót tesz a fiatalokkal. egy kis felelősségvállalás, ismerkedés, új emberek.... lehet hogy nyitottam lesz.

2015. ápr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek 2-el.

Ennél már 8 éves korában körbetekintőbb az ember.

Talán szívat téged, vagy a zárkózottsága miatt, így vágyik a figyelemre.

Az is lehet, hogy valami házit kaptak. "Stampedlis pohárba szórjatok NaCL-t és keverjetek hozzá mittudoménmit..."

2015. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"magába zárkózott"


Akkor semmiképpen ne menjen koleszba. Brutálisak a koleszos szivatások, én már csak tudom, én is voltam koleszos. A poharat meg szerintem direkt hagyta ott, hogy felhívja magára a figyelmedet, és foglalkozz vele.

2015. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!