Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csináljak, hogy anyám el...

Mit csináljak, hogy anyám el engedjen szigetre?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és még sosem voltam. Van egy 28 éves nővérem, aki mindig is minta gyerek volt. Nem járt el sehova, stb. A tanulmányi atlagom 4,8. Anyam azt hiszi, megbizható vagyok, de igazából titkolok előle nagyon sok mindent (pl néha cigi, bulik, pia, stb.) csak a nővéremmel mehetnék, meg a barátaival, de az nekem nem éri meg, mivel semmit sem csinálhatnék. Legszívesebben több napra mennék, de arra esélyt sem látok. A nővérem pedig mondani fogja neki hogy ne engedjen el.

15/L


2015. ápr. 12. 14:19
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*elengedjen
2015. ápr. 12. 14:20
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól teszi, hogy nem enged el. 17 éves vagyok, idén megyek először Szigetre. De én nem iszom, nem cigizek titokban, szóval tényleg begbízható vagyok. Anyukád szerintem tudja, hogy nem vagy megbízható, pont ezért nem enged el.
2015. ápr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer voltam 1 napra a Szigeten 22 évesen, annak alapján amit ott láttam én még akkor is aggódnék anyukád helyében, ha 18-19 évesen mennél el.

15 évesen egyértelmű, hogy nem mehetnél, annak fényében meg amit magadról leírtál főleg nem.

2015. ápr. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen még nincs ott keresnivalód. És pénzed miből lenne a szigetre?
2015. ápr. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szigetre teljesen igaza van, ha nem enged el! Szerintem a legdurvább fesztivál ami van, és a negatív értelemben.
2015. ápr. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát én majdnem 17 voltam mikor barátnőmmel balaton soundra akartunk menni. Hát azt kell mondjam, nem 15 éves gyereknek való a fesztiválozás.
2015. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A kérdésedből is látszik, hogy nem neked való a Sziget. A legtöbb, nem problémás tinédzser egy-egy koncert miatt akar menni, azt viszont lehet élvezni cigi, alkohol, drogok és dugás nélkül is. Miért is lenne baj, ha ott lenne a nővéred? Ha lenne egy kis eszed, felfognád, hogy csak a te érdekedben lenne veled, mert azért ezek a fesztiválok nem 15 éveseknek valók, főleg a Sziget, a nővéred vigyázhatna rád, mert hidd el, elég sok veszély van arrafelé. Mégis mit akarsz csinálni, amit a nővéred mellett nem lehet? Talán ha nem ilyen hozzáállással akarnál menni, elengednének. Sajnálom anyádat, hogy egy ilyen hálátlan, hazudós és problémás gyereke van.
2015. ápr. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Semmi keresnivalód 15 évesen a Szigeten.
2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nem akarok álszenteskedni, de tényleg nem oda való egy 15 éves lány. Vannak ott cifra dolgok.
2015. ápr. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ott a tojás héj a naiv kis seggeden! egy gólyatáborban megerőszakolnak lányokat, a buliban szigeten, fesztiválokon megy az üdítőbe a drog

nagy a tömeg eleshetsz, megverhetnek, kirabolhatnak stb

a leírtak alapján felelőtlen és megbízhatatlan vagy és ostoba és naiv

nekem még apám 18 évesen is azt mondta elmehetsz buliba (szallagtűző után) de x időben érted megyek! azelőtt meg csak a bátyáddal ha vállalja h vigyáz rád

lehet maradi vagyok de ha nkem egyszer lesz gyerekem 18 éves koráig nem mehet majd szórakozó helyre, max házipartiba ahol tudom a szülők is otthon vannak! elég kiábrándító milyenek a mai kamaszok, kiskorúak a sok rossz mindent megengedek szülők miatt

otthon a helyed nem a szigeten!!!!

2015. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!