Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok egy olyan tini...

Mit gondoltok egy olyan tini lányról aki tipikus kamaszként iszik, bulikban cigizők sőt van amikor füvezik is 16 éves?

Figyelt kérdés

Sokak szerint normális , hogy leissza magát és volt olyan ,hogy pénteken azt se tudta ,hol van, és még vasárnap is hányt. A buliban csókolózott több sráccal.

Máskor házibulikban szokott inni, de ott az a természetes, inni inni.

Anya ezt elítéli, de amúgy igaza is van, mi van ,ha valaki megerőszakolja? Nem gondolnak ilyenbe bele, anya mondta.


De az viszont jó pont ,hogy tanul, még ha hétvégén ezt csinálja is.


2015. ápr. 12. 17:49
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hát semmit igazából, mert az ő élete tulajdonképpen. De jól teszi, ha jó előre beruház egy sírhelyre meg sírkőre xD
2015. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
# 17 Fű nem egyenlő a partydroggal, és nem csak a partydrogok a veszélyesek, hanem a designerdrogok, sőőőt sokszorosan veszélyesebbek. Amikor a biót turbózzák wd-40-el meg patkányméreggel elég durva.
2015. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Köszi a felvilágosítást a drogokkal kapcsolatban,de nem szükséges,képben vagyok a különbségekkel.De mivel nem az volt a kérdés,hogy milyen drogfajták léteznek,ezért nem soroltam fel az összeset.Remélem azért nem gond

?! Nekem teljesen mindegy,hogy fű vagy más,ugyanolyan veszélyes,és elítélem,aki ezzel él,kivéve az olyan betegek,akiknek csökkentik a fájdalmát droggal,de itt ugye erről szó sincs.Kevés dolog van,amire azt mondom,hogy soha,de a drog az az.

2015. ápr. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!