Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Engednétek a 17 éves gyerekete...

Engednétek a 17 éves gyereketeknek az ottalvást ha?

Figyelt kérdés

Két hét múlva suli lesz nekünk szombaton, viszont már bejelentették, hogy nem tudok bent lenni a koleszban pénteken. Speciális iskolába járunk szóval az iskola nagyrésze távolról érkezik, szóval azt mondták mindenki aludjon ott ahol meg tudja oldani...

A barátom (akit ismernek szüleim, 2 hónapja vagyunk együtt [azt is tudom,hogy ez semmi]) itt lakik, és azon gondolkoztam, hogy akár nála is aludhatnék, mert az összes barátom aki itt lakik az fiú szóval... Igazából még megkérdezni sem mertem ezért gondoltam megkérdezem itt.



Nem kérek kioktatást :)


2015. ápr. 17. 22:14
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
mondazt, h az egyik barátnodnél alszol és kész...nem kell ezt tul bonyolitani...vagy h mégis maradhatsz a koliban.
2015. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát lehet,hogy ez lesz, de nem szeretném átb..szni őket, hogy lássák,hogy bízhatnak bennem meg őszinte vagyok meg az összes ilyen szülős hülyeség, amivel ugyanúgy nem bíznak meg bennem, de jobban hangzik...
2015. ápr. 17. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
az én szuleim nem engedtek nagyjábol sehova sem..nagyon sok ilyen fullentésem volt, most igy 35 évesen mondtam el anyámnak, hogy annak idején pl. már nem is laktam a kollégiumban, hanem a barátoméknál voltam hétkoznap..
2015. ápr. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Milyen speciális iskola ? Mért beszélsz ilyen ocsmányan lány létedre ? Hol érzed magad ?
2015. ápr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben hol volt az ocsmányság, max egy kicsit flegma volt. Vagy neked selyemhez van szokva a füled bszki!
2015. ápr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
első nagyon ügyes vagy hogy hazugságra biztatod. remélem a te gyereked is úgy fog hazudni neked mint a vízfolyás és sose fogod tudni hol van.... Kérdező, én nem engedném meg az biztos. egyébként szólj a szüleidnek a kollégium nem teheti meg hogy iskolaidőben kirak. Menjetek az igazgatóhoz, biztos sokan kerültetek ez mistt szorult helyzetbe.
2015. ápr. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
84%

nekem sem engedték volna meg- ill. nem is engedték meg...ezért kényszerultem hazugságba. anyám olyan szigoruan akart fogni, ahogyan csak lehetett..lánykollégium, vasárnapi mise, a házába fiut nem vihettem, 18 éves korig semmi szex..stb. stb. 19 évesen véglegesen elkoltoztem toluk kulfoldre.

én a lányomnak megengedem, ha a barátjánál akar aludni, vagy éppen a barátja akkor itt aludni.. inkább ez legyen, mintsem hazugság hazugság hátán..

2015. ápr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez a logika:'DD Meg engedni nem engeditek de elvarjatok h ne hazudjon..Mondd h baratnodnel alszol,es kesz..Minek ezt tulbonyolitani.Szerencsere az en szuleim eleg lazak(fiu vagyok mondjuk),es a lazasaguk eredmenye az h mindent megbeszelek veluk,joba vagyunk..Ha ilyen maradi szuleim lennenek tuti h semmit nem mondanek el nekik..Nem hianyzik a sok tiltas,papolas...(lepontozas 3...2...1...)
2015. ápr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

olyan nincs, hogy egy iskola kirakja az összes koleszos tanulóját. Törvényi előírás, hogy az iskolának, kollégiumnak biztosítania kell az ott alvás lehetőségét azok számára, akik az adott tanévre a kollégiumba beiratkoztak és érvényes iskolalátogatási igazolással rendelkeznek.

jó, hogy nem rak ki az utcára egy 14-17 éves gyereket az intézmény... sztem találj ki más kamu sztorit, miért akarsz a pasidnál aludni...

2015. ápr. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

na ez nekem gyanus ha az iskola van szombaton akkor a kollégiumnak kötelessége az ott alvást megoldania

szólsz a szülőknek és keresnek megoldást ha igaz ne akard egy életre elásni a bizalmat!

2015. máj. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!