Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek elmondjam neki?

Szerintetek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Előszó gyanánt leírnám hogy ez nem egy átlagos szituáció,szóval ha az, akiről szól olvassa, akkor szeretném ha tudná, hogy én tényleg nagyon sajnálom, és én is azt szeretném ha boldog lenne.

Sziasztok, az lenne a probléma? hogy ma voltam egy túrán egy csomó osztály/évfolyamtársammal, és volt egy olyan rész, ahol egyik lánnyal kettesben mentünk. Előzményként annyit, hogy Ő járt egyik osztálytársammal, de szakítottak, amivel alapvetően még nem is lenne probléma, viszont még mindig szerelmes a fiúba. Tudom, hogy nem az én dolgom, de majdegszakadt a szívem amikor láttam sírni, és én őszíntén drukkoltam hogy jöjjenek össze, viszont amikor jöttünk vissza, akkor a fiú osztálytársam megköszönte hogy lemaradtam vele, mert így megszabadult tőle. Nem tudom hogy ezt csak úgy "heccből" mondta, vagy komolyan, de a lány reménytelenül és naívan szerelmes belé, így szeretném ha kijönne ebből a szerelemből. Szerintetek elmeséljem neki hogy mit mondott?

15/f

15/l

15/f



2015. ápr. 18. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem ne rögtön. Csak azt mond el neki, hogy ha a fiút még érdekelné akkor törődne vele. De látszólag nem szeretne már semmit. Pontos szavai a srácnak inkább csak végső esetben ha a lány végképp nem akarja belátni a helyzetet, de ehhez sem 1-2 nap kell sztem.
2015. ápr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Szerelmi drama 15 evesen. :D

Olyan cukik vagytok.

2015. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne.
2015. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha elmeseled neki, akkor radfog haragudni. Majd eszreveszi magat. Igen, 15 evesen minden a vilag vege. Gondolom neked meg tetszik a csaj es azert erdekel a szitu. Egy uj szerelem eleg jo gyogyir a regire. De hagyj a lanynak idot, hogy eszrevegye, hogy mar nem erdekli az a fiut.
2015. ápr. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazából a lány is tudja, hogy ebből nem lehet semmi, de mégse tud kiszálni belőle... Gondoltam hogy ha elmondom, akkor egyel több oka lesz elfelejteni. Az igazat megvallva, nem is ismerem nagyon, szóval nem is "jöhet be" csak már neke, volt rossz nézni a naivitását, erre a túrára is csak a fiú miatt jött. Én tényleg nem hátsó szándékkal akarok neki segíteni, hanem azért mert megsajnáltam, és mert nem tartom magamat jó embernek,ezért ezzel egyel több rendes dolgot tehetek.
2015. ápr. 19. 11:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne avatkozz bele, mert te jössz majd ki belőle a legrosszabbul! Ők egymás között majd elintézik.

A lányt addig vigasztalhatod, próbálhatsz segíteni neki, ha más hátsó szándékod nincs.


Mindkettővel maradj jóban, nem kell egy felesleges vita és harag az új osztályban (ahogy gondolom most vagy 9-es kb.). :)

2015. ápr. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!