Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tennél, ha a 12 éves...

Mit tennél, ha a 12 éves lányodnak barátja lenne?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy van egy 12 éves lányod, aki nagyon jó barátságban volt egy korabeli fiúval. Mindketten egymásba szerettek és minden engedély nélkül összejöttek. :D Mit tennél, ha mindez csak fél év után derülne ki és nem is tőle tudnád meg?

2015. ápr. 30. 08:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%

Èn szomoru lennék, hogy a lányom ennyire nem bízik meg bennem, hogy el sem mondta ezt a nagy dolgot.


Gondolom 12évesen az elsö járás, esetleg elsö csókról van szó, és nem sexuális kapcsolatról, és hát miért ne találkozhatnának.


34 éves vagyok, de 12 évesen nálunk is volt már elsö járás, elsö csókok.

2015. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

12 éves lányom van. (a 15 éves mellett)


Nem örülnék, mert nincs szüksége még erre. Gyerek.

2015. ápr. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Mit jelent az az ő szintjükön, hogy összejöttek?
2015. ápr. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Együtt járkálnak ide oda, szájrapuszi :D.
2015. ápr. 30. 08:24
 5/13 anonim ***** válasza:
97%

engem a bizalom hiánya zavarna

az h kézen fogva sétálnak az nem

még a szájra puszi sem

2015. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A húgomról van szó amúgy. Nekem azt mondta, h félt anya reakciójától (megértem), és hogy többen lek***ázták neten, ezért szégyellte. Anyukánk nagyon szigorú, ilyesmit sose engedne meg, még nekem sem (14/l). Most, hogy kitudódott, kapott 1 hét szobafogságot :O.
2015. ápr. 30. 08:31
 7/13 anonim ***** válasza:
60%
hát kapnék egy mini-szívrohamot az biztos
2015. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Istenem, de szomorú vagyok. Lek***zták a neten? Miért? Szájrapusziért? Tán csak nem pénzért szájrapuszizott? Nyilván nem. Mióta bűn a diákszerelem?


Miért kell adni arra, ha valahonnan a netről mocsok jön? Azt kell leépíteni, aki k***áz.


2-es: ha nem lenne rá szüksége, akkor miért járna azzal a fiúval?

2015. ápr. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Szobafogságot azért mert érdeklődik a fiúk iránt? Lesznek itt még bajok az elkövetkezendő években... Nem is kicsik..
2015. ápr. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%

Azért ott valami más is van, ha a többiek lek_rvázzák őt emiatt, nem csak kézfogás meg szájra puszi...


Nekem is volt barátom 12 évesen, elárulom, a szüleim ÖRÜLTEK NEKI. Értelmes lány voltam, abból állt a "járás", hogy kijött a srác a sulim elé (14 éves volt!), leültünk az egyik padra a parkban, beszélgettünk, fagyiztunk, sétálgattunk ott a környéken délutánonként. Senki se mondott rám csúnyákat emiatt, és tök jó élmény volt így utólag.

2015. ápr. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!