Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy reagálnál, ha a lányodnak...

Hogy reagálnál, ha a lányodnak idősebb barátja lenne?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a 17-18 éves lányodnak lenne egy 10 évvel idősebb barátja, akkor támogatnátok a kapcsolatot, vagy inkább igyekeznétek tiltani őket (ami szinte lehetetlen lenne)?
2014. jún. 24. 15:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Félig off, ugyanis nem a lányom jár így, hanem én magam. 17 évesen összejöttem egy 26 évessel. A szüleim ellenezték, de pár hét után mikor már látták hogy hajthatatlan vagyok és kitartok mellette, elfogadták, beletörődtek. Ennek már 13 éve, ma már összeházasodtunk, 2 gyerekünk van, és a férjem nagyon jól kijön a szüleimmel, tegezik is egymást. Nem bánták meg már utólag, ezt anyum mondta egyszer.
2014. jún. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, mennyire érett a lányom, és milyen az a barát.
2014. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Első sorban az illető személyisége fontos. Mondjuk 27-28 évesen a pasik nagy része éppen kirepül otthonról, kezd saját albija lenni, melóval, mindennel. Szóval élethelyzetre se feltétlen annyira különböző. Ha nem csak kihasználja hanem tényleg szereti, és nem viszi bele olyanba amit nem akar (ez kisebb korkülönbségnél is megesik) akkor miért ne?
2014. jún. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
77%

Nyilván nem örülnék, de azért ez egy fokkal jobb, mintha a 15-16 éves lányomat akarná egy 10 évvel öregebb.

Azon lennék, hogy megismerjem. Ha viszont "bemutatni se lehet", mert olyan vagy nyilvánvalóan nem "tisztességesek" a szándékai, és ezért nem akar, akkor megpróbálnám finoman, nem letámadva észre téríteni a lányt, hogy ne hagyja magát kihasználni.

2014. jún. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
25%
18 éveshez 28 éves az teljesen rendben van, ma már a 18 éves lányoknak 40 éves pasijuk van!!
2014. jún. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim válasza:
62%
Tiltani semmi képpen nem szabad, mert az csak az anya-lánya kapcsolatban okoz törést. Szerintem bíznod kéne a lányod ítélőképességében, főleg hogy már szinte felnőtt. Az meg, hogy 10 évvel idősebb a barátja nem jelent mindenképpen rosszat...
2014. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező én nem értem a kérdésedet. Olyan felhanggal tetted fel, mintha legalábbis a 15 éves lányodat egy 40 éves pasi környékezte volna meg.

Az én lányom és a férje között 15 év van. Akkor most ki kellene akadnom?

2014. jún. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
70%

Mivel a lanyom nem a tulajdonom, ezert igyekeznek jo kepet vagni a dologhoz. Az o dontese, az o elete. Egy 18 eves embernek mar nem a szulei iranyitjak a parkapcsolatait. Egyebkent egy 18-28 eves parositas ha nem is idealis de nem akkor problema.


Ha mondjuk egy 50 evessel akarna osszeallni akkor az biztosan nem tetszene, de megtartanam magamnak a velemenyem.

2014. jún. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Aggódnék egy kicsit,de mivel 3 felnőtt gyerekem van,tisztában vagyok vele,hogy egy 17-18 éves felnőtt/ kamasz szerelmi életébe nem lehet beleszólni.

Én nagyon örülök neki,hogy bizalmas,szinte baráti kapcsolatom van mindegyikkel . Nem hazudoztak vagy titkolóztak a barátaik/barátnőikkel kapcsolatban . Én 18 évesen pont abban a korban voltam,amikor anyám képébe röhögtem volna,ha meg akar tiltani valamit .

2014. jún. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
45%

Én 18 éves voltam,mikor párom éppen a 28-at töltötte.

Immáron 8. éve vagyunk együtt 2 gyerkőccel.

Anyám szerintem köpni-nyelni nem tudott,olyan gyorsan történt minden.

Egyetlen rossz szót vagy tiltást nem intézett még felénk,de oka sincs rá.Párom nagyon sokat segít,ha tud és ezt ők is tudják. Nagyanyám mindig azt mondja,hogyha tehetné,lecsapná a kezemről :D

2014. jún. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!