Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 15-16 éves gyerekeknek a...

15-16 éves gyerekeknek a szüleit kérdezem. Ti bele szóltok abba, hogy a gyereketek, hogyan és milyen rétrgesen öltözik fel?

Figyelt kérdés
Én 16/f vagyok és az anyám még mindíg belémköt, hogy ,,tessek felvenni kabátot, sapkát.. stb" mert ő szerinte nagyon hideg van, de azt nem érti meg, hogy egy 16 éves fiú nem úgy reagál a hidegre, mint egy 50 éves hölgy..

2015. máj. 5. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
94%

21 vagyok, anyu még mindig belém szokott kötni, hogy "abban a vékony ruhában mész?" :D

Anyák, aggódnak. :D Vidd el a ruhát, aztán majd leveszed mikor nem látja :DDD

2015. máj. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem nem szólnak bele sose, de sose vagyok beteg. (Elég érdekesen táplálkozom mások szerint, és édesanyám szerint ennek köszönhető.)
2015. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok, csak akkor szóltak miatta, ha tényleg szükséges volt. A családnak nagyon hasonló a hőháztartása, ha apám azt mondta, hogy kell az a pulcsi akkor tényleg kellett.

A fázósság meg nem kortól és nemtől függ, barátom (huszonéves ereje teljében levő fiú) fázós én meg tél közepén is elvagyok szoknyában.

2015. máj. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!