Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 12 éves fiammal nem lehet...

A 12 éves fiammal nem lehet már lassan együtt élni. Tanácsok,?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallom hogy az apja sztár.én szar vagyok. Utal, szemét vagyok, ha valamit nem engedek meg. Állandóan hogy miért nem adtam be intézetbe amikor megszultem. Neki miért ilyen anya jutott. Nem érti meg hogy nincs, allandoan kovetelozik, az iskolában sem tud viselkedni, nem hajlandó tanulni sem. A végső dolog meg amikor azt mondja elvagja a torkom, gyűlöl.kopkod. Egyébként egyedül nevelem, az apja kb 2 éve tartja vele a kapcsolatot 2.előtte nem igen foglalkozott vele. Mit tegyek?
2015. máj. 6. 08:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nevelesi tanacssdo vagy pszichologus. Valamit tenned kell ez nem az atlagos kamasz baj! Oszinten sajnallak.
2015. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig így volt? Mármint mindig így viselkedett, vagy csak amióta az apjával tartja a kapcsolatot?

Pszichológust javaslok én is, bár valószínűleg nem lenne együttműködő. Esetleg -ha az apa partner ebben- le lehetne ülni hármasban és beszélni vele. Talán még az is megoldás lehetne, ha az apahoz költözne egy időre.

2015. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
8%
Neveld meg!
2015. máj. 6. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azóta tart amióta az apja is belepett a képbe. Nem lehet velük leulni beszélni az apja csak annyit mond ejnye bejnye. Most van egy másik kapcsolatom ami már 5 éve tart, együtt élünk, van egy 20 hónapos babánk.de ő sem tud mit tenni elvégre nem ő az apja. Pszichológust már próbáltam, nem sok sikerrel. Nem hajlandó semmire.
2015. máj. 6. 08:54
 5/11 anonim ***** válasza:
96%

leültet és leírod neki az elvárásokat

majd megbeszéled vele h ha nem teljesíti akkor mi a bünti

a papír olyan helyre tedd h minden nap szem előtt legyen neki

következetesen tartasd be vele

tudod mi a gyengéje ?

pénz gépezés fészbook telója ?

ezeket korlátozni kell ha nem teljesít


és meséld el neki h milyen is felelősséggel lenni valaki iránt - azt is h az apjának nincsen felelőssége kvázi azt csinál amit akar


apával beszélni ...

2015. máj. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ezeket majdnem mind próbáltam, hasztalan volt.még talán rontottam a helyzeten. Azért vannak jó napok is.néha
2015. máj. 6. 11:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy lehetőség van: amikor jön érte az apja, leulteted őket és kozlod,hogy akkor jövő héten mész a birosagra és kéred a gyermekelhelyezes megváltoztatását, nevelheti onnantól apuka. Esélyes, hogy apuka kapasbol nemet mond, ami megertetheti a gyerekkel, hogy apa nem Isten, nem olyan csodás egy fickó, mint amilyennek ő képzeli
2015. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké, ez egy jó ötlet, és mit tegyek a dühkitörés ellen?
2015. máj. 6. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Hagyd figyelmen kívül, ne reagálj rá. Pont, mint a kisgyermekkori hisztinel. Előbb utóbb megunja és abba hagyja.
2015. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A pszichologus nem tanácsolt semmit?
2015. máj. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!