Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A 12 éves fiammal nem lehet...

A 12 éves fiammal nem lehet már lassan együtt élni. Tanácsok,?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt hallom hogy az apja sztár.én szar vagyok. Utal, szemét vagyok, ha valamit nem engedek meg. Állandóan hogy miért nem adtam be intézetbe amikor megszultem. Neki miért ilyen anya jutott. Nem érti meg hogy nincs, allandoan kovetelozik, az iskolában sem tud viselkedni, nem hajlandó tanulni sem. A végső dolog meg amikor azt mondja elvagja a torkom, gyűlöl.kopkod. Egyébként egyedül nevelem, az apja kb 2 éve tartja vele a kapcsolatot 2.előtte nem igen foglalkozott vele. Mit tegyek?
2015. máj. 6. 08:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt tenném amit irtak,ha jön lrte az apja,akkor lelni 3asban és megmondani h mész a biróságra h innentől apa nevelje a gyereket. Nagy pofon lesz a gkölyöknek mikor rájön h igazából nem kell az apjának. ha továbbr is lennének düh kitörései stb... akkor megmondanám neki h apádnak nem kellessz,én nem birok veled,teljesitema szived a vágyát és lemondok rólad,mehetsz intézetbe
2015. máj. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!