Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 33 éves férfi vagyok szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 éves férfi vagyok szerintetek hol találok olyan nőt aki szeretne velem együtt élni ha nem vagyok egy Alain Delon kinézetű? Van házam munkám hitelem nincs. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 20. 21:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Alain Delon nem jó pasi.Akkor te jó pasi vagy?:)Pl. neten keresztül.
2012. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

17éves nem jó,

annyi kis ribancku.rva van itt 14-15-16-17 évesen 40-50 éves vén csont nyom.

ne legyél már ilyen fatökű...keress egy ribit, hülyíted hónapokig azt meg dobod a csába.

2012. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ide többségében tinik járnak, máshol.
2012. ápr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

igen, itt 14-17 évesig fogsz találni csajokat


netes társkeresőn próbálkozhatsz

vagy barátok ismerősein keresztül

bulikban

munkahelyen, munkáddal kapcsolatban


ha semmi más nem jön össze, akkor prostikhoz is eljárhatsz, csak hogy a gőzt kiengedd, amíg nem találod meg a párodat


de azt mondom, hogy 33 évesen már kicsit elkéstél, ilyenkor már a legtöbb nő megállapodik, 25-30 közt lekötik magukat, akik meg nem, azok vagy elviselhetetlenek, vagy nem akarnak párt, szingliskednek, vagy nagyot csalódtak, vagy családot nem akarnak, nem akarnak szülni


esetleg kisgyerekes anyukák, akik egyedül maradtak esélyesek, nekik már nem a férfi kinézete a döntő, hanem a biztonság, anyagiak, szeretet, amit nyújtani tud nekik


az viszont előny, hogy jó anyagi körülmények közt élsz, ez nagyon fontos, hiába tagadják a nők


Alain Delon pedig nagyon jó pasi volt fiatalon, de azért nem kell feltétlenül olyannak lenned, hogy nőd legyen

2012. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem szexre gondoltam.Komoly kapcsolatra.Csak kíváncsi lettem volna hogy szerintetek van e olyan nő aki megbecsül egy olyan férfit aki dolgozik jutott valamire hisz van szép családi háza falun.Nem vagyok gazdag csak szép sem.Szerintetek?
2012. ápr. 20. 22:27
 6/17 anonim ***** válasza:

leírtam, hogy hol keresgélj:

gyerekes, egyedülálló anyukák, ők nem nagyon válogatnak, nem a szépség a fontos nekik, hanem hogy megbízható vagy, biztos hátteret nyújtasz

aki 30 évesen még szingli nő, az nem lesz egy megbízható partner, nem is akar megállapodni


keress társkeresőkön, tele van nőkkel, te szerintem megfelelsz a többségüknek, van pénzed, házad, dolgozol, normális vagy, ennyi a legtöbb nőnek 30 felé már elég szokott lenni

2012. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Azért vannak még ilyen nők. Csak nehéz lesz megtalálni.

27/N

2012. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

33 éves volt a férjem, mikor összejöttünk (én 26). Manapság egyáltalán nem ritka a szingli nő... de elvált anyuka is szóba jöhet, a lényeg, hogy legyen meg az összhang. :)

Amúgy nem a házad meg a munkád fogják értékelni a nők, még csak nem is a kinézeted, hanem a kisugárzásod...

2012. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%

hirtelen a haverom jutott az eszembe rólad.

elég jól menő vállalkozó,két havonta rendez bulit a nagy házában,aztán annyi a dolga,hogy a háztól a kocsitól a jet skítől,a speed motortól ámuldozó csajok közül kiválaszt egyet.

ha palival van a csaj akkor is,uh ha buli van nála,akkor a csajom otthon marad.

2012. ápr. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok ilyen gazdag.
2012. ápr. 21. 06:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!