Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek butaságon aggódom?...

Szerintetek butaságon aggódom? Nem lehet az érettségi ideje alatt a telefont a táskában hagyni, és egyben kitenni?

Figyelt kérdés

Holnap érettségizek angolból előrehozottan, egyszerre a rendes érettségit írókkal.

Nos a helyzet az, hogy a sulimban elég sok a "kétes elem", sokan lettek már lopás áldozatai.

Életemben először van okos telefonom, mindössze fél éves, nem a legújabb és legdrágább darab, de nekem fontos.

Félek, hogy kiteszem az asztalra, és esetleg valaki az enyémet viszi el.

Illetve attól is félek, hogy valakié olyan mint az enyém, és összekeveredik.

Muszáj az asztalra tenni, nem lehet kikapcsoltan a táskámban hagyni?

Vagy felesleges hülyeség miatt aggódom?


2015. máj. 6. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon addig. :) ott úgy sem lehet nálad. Most ha tényleg ennyire félted akkor a legjobb ha nálad sincs.
2015. máj. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd otthon és probléma megoldva. Nem tudom most hogy van, a mi időnkben simán lehetett kikapcsolva a táskéban, igaz akkoriban még nem voltak okostelefonok, max smsezni lehetett volna vele, de úgy meg nehézkes puskázni :D De nehogymár pont emiatt szívd meg.
2015. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Végül arra jutottam, hogy elviszem a régit, hogy mégis legyen nálam telefon, viszont azt biztos nem lopják el, mert nem okostelefon

2015. máj. 6. 10:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na látod remek megoldás.

1-es voltam

2015. máj. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
táskádba is simán benne hagyhatod :)
2015. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hagyd a táskádban, csak ahhoz ne nyúlj érettségi közben véletlenül se, így nem keveredsz gyanúba.
2015. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a tanár előtti asztalról bárki el merné lopni. Másrészt tizenakárhány ember van egy terembe, gyorsan kiderülne, hogy ki vitte el. Nálunk egyébként nem lehet a táskában hagyni, szóltak, hogy tegyük ki, meg megszámolták hányan vagyunk és mennyi telefon és ha kevesebb volt megkérdezték, hogy ki nem tette ki vagy ki nem hozott. Amúgy marhára megszívattak a telefonommal.. Pont angol érettsgin anya azt hitte, hogy már vége és felhívott 25kor és 30ig tartott ÉRTED 5 PERC van hátra és csak a leveles lap van nálam a telefon meg kint az asztalon rezeg (elfelejtettem kikapcsolni) de biztos anya lesúgta volna az egészet, úgy hogy egy mondatot nem tud angolul... Na és a tanár volt olyan "jófej" hogy fogta és kiadta a folyosó ügyeletesnek, aztán közölte, hogy ha vége majd menjek a titkárságra. Hát így ok tök bepánikoltam, hogy most mi van. A tanár is nagyon bunkó volt velem. Aztán elmentem a titkárságra, ott azt mondták üljek le az igazgatói iroda előtt. Hát mondom én ezt nem hiszem el és háromnegyed órán keresztül ültem ott, nagyon ki voltam. A nő aki kiadta a telefonomat a folyosóra meg csomószor ott járkált előttem, de úgy csinált, mint aki észre se vesz, nem értem, hgy az ilyen emberek mért választják a pedagógusi pályát. Na szóval háromnegyed óra várakozás után kijött az igazgató és meglátta, hogy én vagyok, teljesen meglepődött, mert pont rám nem számított volna, és teljesen normálisan és jófejül kezelte az egész dolgot, nem kerekített nagy feneket neki, simán visszaadta. Az egészben a várakozás volt kellemetlen, meg nem tudtam hogy mi fog történni, és hogy az a tanár annyira ellenséges volt. :/ Szóval szerintem nem is éri meg telefont magunkkal vinni.
2015. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!