Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan vegyem rá anyát új...

Hogyan vegyem rá anyát új telefonra?

Figyelt kérdés

2 éve megvettem az első telefonomat (zsebpénzemet gyűjtöttem). Idén februárjában lecseréltük mert már sok probléma volt vele. Azt mondta anya vehetünk másikat az egyik felét fizetem a zsebpénzemből a másik felét ő fizeti. Anya rábeszélt ugyanarra a telefonra amilyen az előző volt. Nagyon megbántam hogy végül azt választottam. Még csak 3 hónapos de folyamatosan lefagy, magától kikapcsol (mikor tele az aksija), nagyon lassú ugyanolyan mint az előző. Már nem kapok zsebpénzt mert anya szerint felesleges de ő sem vesz, mert szerinte nincs rá pénz viszont nem értem hogy szoláriumra, póthajra akkor miért van. Anya is panaszkodott a telefonra bár ő nem vigyázz rá pl. fürdés közbe is azt nyomkodja és szerintem nem vizálló.

Hogy vehetném rá új telefonra? Tényleg nagyon rossz így. Tudom hogy másnak ennyi sincs, örüljek hogy van stb.. de csak a Viber, Instragam és Facebook működik rajta még a YouTube sem és ha egész nyáron mamánál vagyok nem tudom használni mert ott még számítógép sincs

Elmennék én diákmunkára de csak 16 évs kortól lehet :(

A bunkó válaszolók kíméljenek!


2015. máj. 12. 20:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Értem. :( Akkor az igazából nem is a te telefonod.


Szülinapra/névnapra szoktál pénzt kapni? Ha igen, akkor azt félre tudod tenni.

2015. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Mamától szoktam csak pénzt kapni de egy évben max. 2-szer és max. 5 ezret így sokára gyűlne össze :(
2015. máj. 14. 20:46
 13/15 anonim ***** válasza:
ZTE Blade 3? Csak azért érdezem, mert nekem is volt belőle 3, és nagyon utáltam, ugyanezeket csinálta...
2015. máj. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Samsung Galaxy Y
2015. máj. 18. 11:26
 15/15 A kérdező kommentje:
Az első telefon az 1.széria, a második telefon a 2.széria
2015. máj. 18. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!