Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kedves szülők, ti mit gondolto...

Kedves szülők, ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

[link]


írjstok kort, kamaszok válaszát is várom


2015. máj. 19. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elkeseredett, primitív szülők utolsó próbálkozása arra, hogy nyomon kövessék a gyereküket. Normális embernek nincs szüksége ilyenre, mert képes kapcsolatot kialakítani a saját gyerekével. Aki nem, annak ez sem fog segíteni. Soha az életben nem használnám.
2015. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, kértél kort is, 32 vagyok. Első voltam.
2015. máj. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Gusztustalan, szánalmas. Sosem használnék ilyet.

A gyerekeim olyanok lesznek, amilyen példával élek én magam és apjuk előttük. Meg ahogy nevelem őket, de főleg a példaadás a lényeg.


Másrészt kell hogy legyenek titkaik. És lázadásaik. Hazudni is fognak, meg kimaradni, stb. Lényeg, hogy mindez beleférjen a kamaszkorba. Aztán tisztességes, rendes, normál értékrendű felnőttek lesznek mégis - ha mi, szülők ezt a példát, ezt a nevelést adtuk az első perctől fogva.


36 éves, három fiús anyuka

2015. máj. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt nem használnám!

Szerintem ha megfelelő a kapcsolat a szülő-gyerek között, akkor nincs szükség ilyenre.

35 N (2 gyerek)

2015. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

senki szülő nem haznál szerintem ilyent előre megfontoltan...őgy értem, hogy tuti, hogy nem dönti el a problémamentes 10 éves gyerek szülője, hogy 2 év múlva ilyet telepít a gyerek mobiljára.


ha igen, akkor ott szerintem a kommunikációval, szülő-gyerek kapcsolattal nagyon komoly gond van...

2015. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kamasz vagyok. Mélységesen csalódnék a szüleimben ha erre vetemednének. Nekem is van magánéletem, én nem adtam okot nekik arra, hogy a tudtom nélkül kikémkedjék, így kizárólag az ő nevelésük hibája ha nem bíznak bennem...

Egy rendes szülő, szerintem bízik a saját nevelésében annyira, hogy a gyereke biztonságban van, nem megy bele hülyeségekbe, mondván ő úgy nevelte ahogy helyes. Így felesleges ez a kémkedés a "gyerek biztonságáért"

2015. máj. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!