Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány évesen vettek a szüleitek...

Hány évesen vettek a szüleitek/szülők a gyereknek OKOSTELEFONT?

Figyelt kérdés
nem sima mobilra gondolok, hanem okostelefonra
2015. máj. 19. 19:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
7 éves korában kapta a fiam,amikor iskolába ment.Kizárólag arra a 1,5 órára kapta meg,amíg 4 naponta egyedül volt itthon.(nem akartunk "butát" venni neki,mert ezt sokáig használhatja)
2015. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
60%
Az első okostelóm apukámé volt és 11 évesen kaptam. De tönkrement és utána kaptam újat.
2015. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Nekem nem vettek, hanem apukám régi céges telefonját kaptam meg, ami kisebb volt, mint egy 8 éves tenyere (azért 8, mert mostanában elég kicsi 8 éveseket látok). Az a legelső Sony Xperia volt, de ugye már okostelefon. Ez volt olyan 7 évesen, de akkor is csak telefonálásra használtam a Viber-en keresztül, mert még nem volt SIM kártyám. 9 évesen megkaptam apukám másik telefonját, ami össze volt törve egy kicsit, de azzal jól elvoltam, ameddig rendesen működött, ugyanis egy idő után (már volt SIM kártyám) csörgött a telefonom, de nem tudtam felvenni, mert csak csörgött, de nem írt ki semmit, ezáltal nem is tudtam bezsélni azzal, aki éppen hívott. Ez a telefon egy Lenovo Vibe valami volt (azért valami, mert egy ilyen úgymond névtelen telefon) 11 évesen karácsonyra kaptam egy saját telefont (ez van nekem jelenleg is), ami egy Samsung Galaxy J6 2018 volt.
2019. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:

Én másodikban vettem meg saját magamnak, a pénzből amit összegyűjtöttem Karácsonykor/szülinapkor, ilyenek.

Játékot nem tudtam rátölteni, mert nem volt rajta play áruház, de szerettem és büszke voltam rá, mert “saját pénzből” vettem.

2019. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!