Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha egy 14 éves lány beáll...

Ha egy 14 éves lány beáll pogózni egy rock koncerten, akkor a fiúk kilökik onnan?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a 14 éves lány nem 170 cm és 80 kg kb, akkor nem kilökik, hanem kb eltapossák szegényt ... :) Senki nem fogja nézni egy rock koncert közben ilyen olyan állapotban, h hova esik pogó közben (tapasztalat, 30 éves anya :) )
2015. máj. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Agyon fogják verni.
2015. máj. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
70%
14 évesen pogóztam először, tavaly. 160centi körül voltam és maximum 55kg... Semmi bajom nem.lett, segítőkészek voltam, amikor elnyaltam egyet, rengeteg helyesebbnél-helyesebb rocker srác segített fel.:)
2015. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Nem ajánlom a kemény magot. Még akkor sem, ha rendes emberek alkotják. A tömeg erejét elképzelni sem tudod. Számtalan halálesetet okozott már ilyen rossz felállás. Ne menj be középre! Jó neked a szélén, csak szolidan!
2015. máj. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 voltam, amikor először pogóztam, de csak kb. 5-6-an voltunk és ismerősök. Hát én rögtön elestem, de kis termetű voltam. (150 cm) Viszont láttam olyat, hogy hatalmas tömegbe bementek lányok egyszál bikiniben, és nem lett bajuk. Szóval relatív. Inkább kevesebb ember közé menj először "gyakorolni".
2015. máj. 24. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon koncert függő.

Van olyan, ahol van középen egy "wall of death", ott nyomják nagyon keményen, a többi részen kellemesen ugrándoznak.

Viszont télen voltam egy rockkoncerten, ahol az előző koncertről ottmaradt punkok annak is nekimentek, aki baromira nem akart pogózni, a barátom úgy ölelt hátulról, mint egy porcelánbabát, hogy ne legyen semmi bajom :D

19/L

2015. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem szandekosan fognak kilokdosni csak mert lany vagy,de elofordulhat a dolog egyebkent. Ja es vigyazz magadra,egy sulistarsamnak egyszer kitortek a fogat egy durvabb koncerten.
2015. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!