Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit jelentett neked az osztályod?

Mit jelentett neked az osztályod?

Figyelt kérdés

Elsősorban végzősök, nyolcadikosok véleményére vagyok kiváncsi.


Olyan válaszokat nem várok, hogy semmit.


Nekem például sok jó emlékem van az osztályomról. Már találkoztam a középsulis osztályommal, és nem olyanok mint akik itt vannak. Eléggé sajnálom, hogy nem találkozhatok a többséggel többé, mivel más városokba mennek koleszba.

Ha rossz kedvem volt eddig, akkor vagy az osztálytársaim mindig feltudtak vidítani. A 8. évfolyam vége már csak rólunk szólt, mivel vizsgák vannak, így csak azokra kell igazából tanulni.

Én ezért még úgy is lehet mondani, hogy most "szeretek" iskolába járni. Olyan emberekkel vagyok körülvéve akikkel jól érzem magam. :)

Összegségében: Nem nagyon vágyok el tőlük.


Valami ilyesmit várok tőletek is.


f



2015. máj. 27. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Imádtam az áltsulis osztályomat. :) Legalábbis 7.-8.-ban, előtte annyira nem, viszont a végére igencsak megszerettem őket, és nehezen dolgoztam fel, hogy új suliba kell mennem, új osztályom lett. Talán ez az oka annak, hogy a mostani osztályban van 1-2 ember, akikkel 5 mondatnál többet még soha nem beszéltem egyhuzamban.

Egyébként elég rosszak voltunk általánosban, és nem is voltunk túl összetartó osztály (illetve csak a rosszban voltunk azok:D), de egyszerűen olyan jó volt a hangulat. Mindennap rengeteget nevettem, folyton jókedvem volt, és szerettem iskolába járni. Egész évben csak 1x hiányoztam, akkor 3 napot, de akkor tényleg beteg voltam. Középsuli óta meg azért elég rendesen az iskola mellé járok néha. (nem igazolatlanul, "beteg" szoktam lenni)

Nem csak az osztályomat szerettem, hanem úgy az egész iskolát. :D A tanárokat, a többi diákot. 8.-os létemre elég sok 5.-essel is jóban voltam (vagyis a te korosztályoddal) :D

Tényleg brutál jó volt, emlékszem, 9. elején egyszer sírtam is, hogy mennyire hiányzik.:)


Egyébként a mostani osztályom sem rossz, de azért meg sem közelíti az áltsulist. Ez az osztály nekem túl unalmas, de mondjuk úgy konkrétan egy személlyel sincs bajom. A tanárok viszont nem kimondottan szeretem :D


18L

2015. máj. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy vannak olyanok is, akiknek kellemes élményei vannak az ált. iskolával kapcsolatban. :D


Utolsó, azt hogy értetted, hogy az én korosztályommal? Én 15 vagyok most. :)

2015. máj. 29. 09:46
 13/20 anonim ***** válasza:

Igen, gondoltam :D

Akik akkor voltak 5.-esek, mikor én 8.-os voltam, azok mára már 8.-osok, tehát a te korosztályod! :) (18-3=15)

2015. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Ja, lesett. :)
2015. máj. 29. 16:49
 15/20 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, a régi osztályom felére szívfájdalom nélkül gyújtottam volna rá az aulát....
2015. máj. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utolsó! Sajnálom, hogy nem tudtam írni, elfoglalt voltam ezen a hétvégén.


Kifejtenéd bővebben? Mert ebből semmit sem tudtam meg.

2015. jún. 1. 12:34
 17/20 anonim ***** válasza:
Igazából semmi extra, csak a szokásos "jaj anyuciék gazdagok ezért jobb vagyok nálad beeee" lányok, a "unatkozunk a baránőimmel ezért elterjesztük rólad hogy X meg Y..." csajok a fiúk meg eléggé rámszálltak mikor elkezdtem feketében járni, de a tanárok is mondták hogy egész karrierjük alatt nem láttak még ilyen neveletlen bandát :) .
2015. jún. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Az ált.sulis osztályomat imádtam, első évben elég magányos voltam, de azért akkor is volt kivel beszélnem, inkább én döntöttem úgy, hogy nem nagyon akarok társaságot. Aztán összebarátkoztam egy lánnyal, állandóan egymás nyakán lógtunk, meg úgy az egész osztállyal jó kapcsolatot ápoltam, a kedvenc emlékem, amikor 8.-ban a szülinapomon az osztályba belépve egy csomó ember boldog szülinapot kívánt, és sok-sok csokit kaptam, annyira meghatódtam, hogy ennyien gondoltak rám, hogy el is sírtam magamat. :') Az utolsó volt a legjobb évem. Nagyon várom már az osztálytalálkozót.


A gimis éveimre nem fogok szívesen visszaemlékezni... Nagy szenvedés volt ez a 4 év, főleg az első 2 év, minden nap azt kívántam, bárcsak elütne egy autó iskolába menet... Az osztályunk nagyon különböző emberekből állt, sosem tudtunk együtt dolgozni, klikkesedés volt állandóan, és nagy volt az ellenségeskedés. Nem voltunk valami összetartóak. Én inkább kívülálló voltam, nagyon magányos voltam sokszor. Örülök, hogy túléltem.

2015. jún. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

Szomorúan hallom ezt utolsó. :| De legalább az általános iskolás évek jók voltak.


De nem kéne neked aludnod hajnali két óra fele? Biztos fáradt lehetsz most. :D

2015. jún. 7. 17:56
 20/20 anonim ***** válasza:

Még csak most lettem nyolcadikas... de leírom.



Faluban élünk, és van akivel lassan 12 éve együtt csesszük a gyöpöt :D

Vannak napok, amikor legszívesebben mindegyikük torkára ráfonnám a kezem és addig szorítanám, míg ki nem megy belőlük az utolsó nyamvadt szusz is :D

Amikor halálra idegesítenek, mert olyan gyökerek, máskor pedig végigröhögök valakivel egy órát, mert mindenen elviccelődünk :D


Lényegében nagyon szeretem őket, a mindeneim, csak az az egy ember nem, aki négy éve van velünk.

2015. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!