Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó bizonyítvány ez 11. -ben?

Jó bizonyítvány ez 11. -ben?

Figyelt kérdés

A Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnáziumba járok, reál tagozatra, angol és infó faktos voltam idén. Mérnök-informatika szakra akarok menni, a BME-re.

magyar nyelv: 4

magyar irodalom: 4/5 (ez még nem biztos)

angol nyelv: 5

német nyelv: 4

matematika: 4

történelem: 5

biológia: 5

fizika: 5

földrajz: 5

informatika: 5

testnevelés: 4

ének zene: 5

rajz és v. k.: 4/5 (Ha az irodalom 5 akkor ezt is megadják)

mozgókép és m.i.: 5


2015. jún. 9. 19:53
1 2
 1/12 anonim válasza:
86%
Ha nekem ilyen lett volna 11-ben én orvosistencsászár lennék most :D
2015. jún. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ez egy nagyon jó bizonyítvány.
2015. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
75%
Szerintem nagyon jo bizonyítvány :)
2015. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
mérnökinfóra nem lesz elég a 4-es matek.
2015. jún. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szép bizonyítvány, de az előzőnek igaza van, a 4-es matek nem valami jó.
2015. jún. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem rossz, bár szerintem sok a 4-es.(nekem idén 1db lesz-én is mérnökinfóra készülök)Matekra jobban gyúrj rá.
2015. jún. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

magyar, matek, töri, nyelvek, info, fizika ezek számítanak, a többi tárggyal fölösleges foglalkozni

amúgy nem rossz.

2015. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Ma elmondta a magyar tanár hogy a tegnap írt témazáró magyarból és a hétfői esszé ötös lett, és hogy nagyon örül hogy a végén így megnyomtam, annak ellenére is, hogy direkt nem mondta meg, hogy megadja-e, ha így sikerül. Szerintem már megadja.

A matek sajnos nekem így megy, a tanár is rossz volt eddig minden évben új lett és egyre rosszabb. Rosszul magyaráznak, mindig az jár a fejemben hogy én ezt el tudtam volna az ő helyében (aki már tudja) úgy magyarázni, hogy én és a többi diák megértse.

2015. jún. 10. 17:42
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha ilyen bizonyítványom lenne akkor most én lennék a világ császára. ja nem mert nem érdekel :D
2015. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy érdemes lenne külön foglalkoznod a matekkal, pl. magántanár segítségével. Sajnos sokszor tényleg a tanáron múlik, mennyire megy egy tárgy, viszont ha nálatok ilyen rossz a helyzet, hiába vesznek fel a mérnökinfora, hogyha nagyon durva hátrányban leszel sokakhoz képest. A BME nagyon kemény, és ha nem tudod tartani a lépést, akkor kibuksz.
2015. jún. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!