Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Jó bizonyítvány ez 11. -ben?

Jó bizonyítvány ez 11. -ben?

Figyelt kérdés

A Szentendrei Móricz Zsigmond Gimnáziumba járok, reál tagozatra, angol és infó faktos voltam idén. Mérnök-informatika szakra akarok menni, a BME-re.

magyar nyelv: 4

magyar irodalom: 4/5 (ez még nem biztos)

angol nyelv: 5

német nyelv: 4

matematika: 4

történelem: 5

biológia: 5

fizika: 5

földrajz: 5

informatika: 5

testnevelés: 4

ének zene: 5

rajz és v. k.: 4/5 (Ha az irodalom 5 akkor ezt is megadják)

mozgókép és m.i.: 5


2015. jún. 9. 19:53
1 2
 11/12 anonim válasza:
ez nem rossz, de ha mernokinfora mennel, a matekra nagyon gyurj ra!! minden evvegen 5-os voltam matekbol, evkozben nem nagyon voltak 4-eseim sem, erettsegi 90 folotti, de meg igyis felek kicsit osszel a mernokinfotol, hogy fogom-e birni. amugy imadom a matekot, fakra is jartam, remelem te is jarsz, ha arra a szakra keszulsz :) sok sikert!
2015. jún. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
*bocsi most olvastam el megint, hogy nem vagy matekfakos. 12-ben jobban teszed, ha bemesz matekfakra(vagy akar angol helyett is), csak mert amit ott vesztek, megkoszonod majd a fakos tanarnak az egyetem elejen :)
2015. jún. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!