Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ha megtudnátok, hogy ezt...

Ha megtudnátok, hogy ezt csinálta a lányotok, mit tennétek? A tanárt bajba sodornátok?

Figyelt kérdés

Adott egy 18 éves, gimnazista lány.

Elmegy a gimnáziumával Angliába és Párizsba, szervezett útra. Évente 2-3 alkalommal biztos jár Angliában, ismeri London nevezetességeit, ezért amikor az a nap jön, hogy végig gyalogolnák Londont, inkább találkozik az ott élő, egyetemista barátnőjével és a napot az Oxford Streeten tölti vele, ahová késő délután megérkezik a csoport is.


Ha megtudnátok ezt, mit tennétek?


2015. jún. 9. 20:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány...

Egyetértek a válaszolókkal, viszont anya balhét akar csinálni, hogy mégis mi az, hogy engem engedtek egyedül kóborolni Londonban és ezért biztos kirúgatja a tanárt.

Csak nem értem, hogy erre pont az érettségi előtti évben miért van szükség, mikor semmi baj nem történt.

2015. jún. 11. 09:37
 12/16 anonim ***** válasza:
Megkerdeznem, hogy miert nem hozott valamit a Primarkbol :D
2015. jún. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondd meg anyádnak azt üzenem, hogy elég nagy parasztság volna kirúgatni a tanárt.
2015. jún. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
veled szurna ki....én egy jo nevu gimnáziumban érettségiztem.. anyám érettségi elott 4 honappal elkezdett balhézni,- az igazgatosággal, az osztályfonokommel, 4-5-os tanulo voltam végig, mig utolso félévben és évvégén is. viszont érettségin simán meghuztak..a magyar irásbelim 4-es lett, mégis érettségin 2-est kaptam, muvészettorténetbol végig 5-os voltam..abbol pedig megbuktattak.
2015. jún. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Hasonló esetben a tanárt súlyos retorzió érheti kiskorú veszélyeztetése címén.


Csakhogy Te 18 éves vagy. Egy felnőtt embert nem lehet azzal veszélyeztetni, hogy hagyom saját belátása szerint dönteni. Te gyakorlatilag akármikor bemehetnél, és kiiratkozhatnál stb.

2015. jún. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Tipikus rossz szülői mentalitás, hogy szinte keresi, hogy lehetne kiszúrni a tanárral. Direkt "bajba sodorni" egy ilyen eset miatt nevetségesen hangzik. Nagykorú lányról van szó, aki ismeri a várost. Nincs itt semmi baj, a gyerek se került bajba, gondolom nem arról volt szó, hogy az egész kirándulás idejére elvált a csoporttól és máshol is aludt meg ilyenek. Tessék megnyugodni és békén hagyni szegény tanárt, van elég baja most a pedagógusoknak bőven...
2015. júl. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!