Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek ez normális?

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, idén érettségizem, már túl vagyok az emelt törin ami egész jó lett, még hátra van a magyar és az angol. mondtam a szüleimnek hogy ugye még van 2 hét addig, szeretnék elmenni a szerenádokra és megismertem egy fiút akivel szeretnék egyik nap összefutni, meg egyszer elmennénk a barátnőimmel tartani egy csajos estét. erre teljesen kiakadtak, hogy márpedig én nem megyek sehova, mert itthon kell maradnom tanulni ( hozzáteszem hogy nekem se a magyar se az angol eredménye nem számít, az emelten már túl vagyok és az jó lett)
2015. jún. 10. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem szerencsés hozzáállás, az biztos. Nem lehet napokig non-stop tanulni, vagyis lehet, de nem érdemes. Egy-egy program nagyon hasznos tud lenni, lenyugszol, kiereszted a gőzt, eltereli a figyelmed stb., és aztán újult erővel tudsz újra tanulni. Húgom is most érettségizik, mégis eljárkál, vannak programjai, természetesen ésszerű határok között.

Nem értem, miért gondolják a szüleid, hogy két hétből összesen 3 napnyi egyéb elfoglaltság miatt már automatikusan nem fogsz tanulni eleget.

2015. jún. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
38%
ha nem számít a magyar és az angol eredménye, akkor nem normális a szüleid viselkedése.
2015. jún. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Uh,és még én akadtam ki,hogy érettségi előtt nem mehetek el bulizni :D

Szerintem nem normális a hozzáállásuk. 2 hét az még amúgy is sok idő,nekem kedden lesz. Na mindegy.

Beszéld meg velük,hogy tudod a tételeket és szeretnél menni.


Amúgy neked 18 évesen azt is közölnöd kell otthon ha napközben elmész pl egy fiúval talizni?Mert az enyémek napközben dolgoznak,de ha otthon is vannak akkor se különösebben érdekli őket,hogy merre megyek így városon belül :)

2015. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!