Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit vennétek Karácsonyra...

Ti mit vennétek Karácsonyra 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

Tudom hogy még messze van évvége de a névnapi és a szülinapi ajándékom már megvan és gondolkoztam mit kérhetnék Karácsonyra. Vagy tabletet vagy olyan telefont amilyet én szeretnék. A mostani telefonom fél éves sincs de már katasztrófa. Van laptopunk de az is kezd tönkremenni.

Tudom nem kevés pénz viszont nem kapok zsebpénzt ha kérek akkor se nagyon. A névnapi ajándékom kb. 30 ezer lesz (nem én kértem anya ötlete volt) a szülinapi ajándék is ennyi lesz (több mint 1 éve hoztam fel hogy szeretném). Szoval tudom hogy örüljek hogy ennyi mindent kapok de 2 éve szeretnék egy tabletet esetleg egy új telefon jól jönne

Ti megvennétek?


2015. jún. 15. 20:13
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na akkor lezártuk a kérdést nem érdekel.

Igen az enyémet használja így olvassa a levelemet (párszor lebukott) mert az övét ellopták fél éve de azóta nem ment be a rendőrségre

2015. jún. 15. 20:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: élj a jelenben!
2015. jún. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a megengedhetitek, hogy megvegyétek akkor nincs ezzel baj. Mondjuk nálunk karácsonykor szokás nagyobb értékű ajándékot venni, én is ekkor kaptam a laptopomat. Egy fél éves telefon is tönkre tud menni, pláne ha így bánnak vele. Szerintem ne egyszerre jelentsd be, mármint egyszerre csak egy dolgot kérj. Én a helyedben egyébként csak egy telefont kérnék. Ha ketten használtok egyet, akkor meg mindenképpen kellene venni valamelyikőtöknek. Egy tablet szerintem nem tud helyettesíteni egy laptopot. Én legalábbis csak gépen szeretek "dolgozni". Nem tudom, hogy mire akarnád használni, de szerintem egy telefon is képes azokra a dolgokra. Én is akartam egy tabletet, lett is aztán végül később elkeveredett a szervizben...de most nem vennék mert szerintem felesleges. Telefonon ugyanúgy tudsz netezni, játszani, zenét hallgatni, filmet nézni. Iskolai célra nem, de szerintem az is mazochista aki tableten akar szöveget szerkeszteni. Nyilván a telefon kisebb nála, de engem ez személy szerint nem zavar, amúgy is vannak már nagyobb képernyős mobilok, ha olyat szeretnél. Illetve telefonra amúgy is szükséged van. Vannak olcsóbbak is, kedvezmények is vannak, csak jól körül kell nézni.
2015. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!