Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolások! Válaszolnátok...

Középiskolások! Válaszolnátok pár kérdésre a középsulival kapcsolatban? 15 /L

Figyelt kérdés
Be kell még csomagolni a tankönyveket? Milyen táskám legyen? Inkább ilyen eléggé csajos vagyok, de a kézi táskátol félek hogy nagyon egészségtelen lenne minden nap. .:(van normális háti táska? Nem ciki a háti táska már? Sajnos mindenki kézi táskát használ.. .milyen füzet legyen mintás vagy sima? Milyen a középiskola? :)Ti sminkeltek? Nem cikiznek ki ha nem lesz műköröm meg ilyesmi? Ahogy látom mindenkinek van, de én nem akarom tönkre tenni a sminkkel a bőröm, meg a zselés mukormokkel..
2015. jún. 19. 14:39
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kötelező,de én még 12.ben is becsomagoltam átlátszó csomagolással,hogy ne legyen baja plusz raktam rá vignettát amire ráírtam a nevem,osztályom.

Én 9.ben még oldaltáskát használtam,aztán kézitáskát. Ne azt vidd,amit mások,hanem azt ami tetszik neked is és kényelmes is.

Füzetet is szerintem olyat vegyél,amilyen neked tetszik. Nálunk sokan hoztak kutyás vagy egyéb állatmintás/virágos nagyalakú füzeteket.

Én imádtam a középiskolát,ellenben általánosban kiközösített voltam. Attól függ,hogy milyen osztályközösség lesz,de szerintem hamar találsz majd pár embert,akivel lesz közös témátok.:)

Én 10.ben kezdtem el sminkelni, alapozót púdert és szempillaspirált használok általában + a szemöldökömet megcsinálom.

Értelmes emberek nem cikiznek ilyenekért ki másokat,max a plázap.csák,d e őket kerüld el. Nekem csak szalagavatón és ballagáskor volt műkörmöm

Remélem tudtam segíteni! :)

Sok sikert a középsulihoz!

18/L

2017. aug. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!