Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, ti megengednétek,...

Anyukák, ti megengednétek, hogy 16 éves lányotok 18 éves barátjánál aludjon? 16 L

Figyelt kérdés
A szüleim elég szigorúak, és tartok tőlük. Nagyon szeretnék a barátommal tölteni egy éjszakát, ölelkezve aludni el vele. Ő is nagyon szeretné. De fogalmam sincs, hogy kérdezhetném meg anyámat. A beszédéből kiderül, hogy a házasság előtti szexet ellenzi. De itt nem arról lenne szó

2015. jún. 21. 11:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Ha ismerem a fiut (ha a szuleit is, az meg jobb), akkor megengednem neki a 16. szulinapja utan. Ha szexelni akar, ugyis fog, inkabb egy biztonsagos otthonban, mint az utcan a bokorban.
2015. jún. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Nem. Szexelni nappal is lehet, nem ettől "tartanék". Egyszerűen csak úgy vélem egy ekkora a lánynak éjjel otthon a helye.

Hamarabb megengedném hogy ide gyertek a fiúval, minthogy te menj hozzájuk.

2015. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Engem engedtek, elég komoly is volt a kapcsolat 4 évig tartott. (15-19 éves korom között jártunk 16 éves voltam mikor lefeküdtünk, és nem az elő ott alvásnál)

Engedni fogom majd a lányomnak ha odajutunk, és járnak már X ideje.

2015. jún. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
4%
nem engedném. 16 évesen még ne aludjon ott pasiknál. és ha megtudnám, hogy átvágott egy életre oda lenne a bizalmam felé.
2015. jún. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem engedik, akkor mondd meg nekik, hogy a f..sz nem csak éjjel áll föl.
2015. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
17%

"Ha nem engedik, akkor mondd meg nekik, hogy a f..sz nem csak éjjel áll föl."


Nekem mondhatná, hisz pont ezért az a válaszom, hogy nappal is lehet, éjjel maradj otthon!

Egyébként se értem mi a jobb abban, hogy akkor vagytok ott, amikor az egész család (kerülgetni a hugit, bátyót, osztozni éjjel a klotyón apucival és anyucival), nem pedig nappal, amikor többnyire senki sincs. És ez igaz arra is, ha azt akarjátok és arra is, ha csak meghitten összebújni.


Konzervatív választ akartál kérdező, ez az.

Nem akarnám, hogy egy idegen család terhére légy, hozd inkább haza, de azt is inkább nappal. A családi fészek nem motel. Nagy ritkán belefér, hogy itt vendégeskedjen valaki, rendszeresen nem, mert azzal a család többi tagját zavarja.

2015. jún. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Még jó, hogy olyan baromi jó érveket, hoztok fel, hogy "nem illik" és társai.


"mert azt mondtam" "mert amíg az én kenyeremet eszed"

Még valami fantasztikus érv?

Miért nem? Mert! Hát gratulálok.

2015. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%
igen, ha régebbi kapcsolat, ismerem a srácot, akkor engedném...mellesleg, a kamaszok talpra esettek, amit megakarnak oldani, azt úgyis megoldják...nekem volt hogy nem engedte anyám...akkor napközben szexeltünk a pasimmal...volt hogy megengedte...akkor meg volt hogy nem is ott aludtam ahol mondtam. Na bumm, tudtam magamra vigyázni, felnőttem, most monogám, boldog házasságban élek, és nagyon jó anyukámmal a kapcsolatom. Nagyon hálás vagyok neki, hogy nem tiltott semmitől, hagyta hogy tapasztaljak, és nem 30 évesen szeretném megkésve kiélni magam, hanem már rég saját családom van.
2015. jún. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen
2015. jún. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mennyi idő együttjárás után?
2015. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!