Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mi legyen így a 18. szülinapom...

Mi legyen így a 18. szülinapommal?

Figyelt kérdés
Ebben az évben jött el sajnos az a szakasz az életemben, amikor minden jó barátomat elvesztettem, majd szakítottunk a barátommal is. Ne kérdezzétek, miért, nagyon eltávolodtunk mindenkivel, szétszéledtünk. Azóta próbálok barátokat szerezni, sikerül is nagyjából, de azért ők még nem olyan igazi, közeli barátok. Nemsokára itt a 18. szülinapom... Tervezgettem már egy ideje, hogy milyen lesz, valami házibuli abarátokkal, de ez mostmár nem megvalóstható, hiszen nincs kit meghívni, vagyis lenne, de ők meg nem ismerik egymást, ezért nem hiszem, hogy olyan jó hangulatot lehetne teremteni.. Szánalmasnak érzem magam, hogy mindenki a haverokkal ünnepel, én meg majd itthon ülök egyedül. Hogyan oldjam meg ezt? Tudtok segíteni? Esetleg valami ötlet? Nagyon megköszönném :)
2015. júl. 16. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy akik nem ismerik egymást, azok nem fognak jól kijönni. Az én egyik barátnőm szülinapján minden évben nagy buli van, és mivel nagyon társasági ember, évente folyamatosan új barátokat szerez, új társaságokat hoz magával, és mindig jól kijönnek az emberek egymással, sőt, nagyon jó társasággá kovácsolódtunk össze egyik évben. Szerintem megérhet egy próbát, akkora katasztrófa csak nem lesz belőle.


De egyébként attól még nem leszel szánalmas, hogy nem sikerül nagy bulit szervezned, a barátaiddal. Én pl. nem vagyok nagy ünneplős, nem tartok bulikat, 18. szülinapomra sem volt ilyen. A családdal ünnepeltünk, a legközelebbi ismerőseim felköszöntöttek, de nem voltam ettől még szánalmas :)

2015. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Nyugodtan hívd össze azokat akik nem ismerik egymást. :)
2015. júl. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 19 L vagyok. a 18. szülinapomon nem nagyon voltak barátaim, bár barátommal már akkor együtt voltam. de nekem se volt ilyen buli vagy összejövetel. kicsit rossz volt, de túléltem. idén se volt semmi a szülinapomon, nincsenek olyan barátaim mint régebben, akikkel jártam bulizni vagy meghívtam volna őket a szülinapomra. szerintem nem gáz ez, bár tény, hogy 18.nál nagy bulit szoktak csapni:/
2015. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most olvastam, hogy vannak barátaid, csak nem ismerik egymást. hát akkor meg? itt az alkalom. neked nehéz dolgod lesz, hogy mindenkire figyelj, főleg azokra akik nehezebben oldódnak. de simán jó így, majd összeismerkednek
2015. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, de nem túl közeliek, nem is biztos, hogy eljönnének... De megpróbálom azért összehívni őket :) köszönöm a segítségeteket!
2015. júl. 17. 12:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sose volt bulim, 18. szülinapom is abból állt hogy a szüleimmel összeültünk (öcsém a szobában hisztizett hogy ő nem kap semmit) tortát ettünk meg apám a kezembe nyomott egy nap plüss egyszarvút hogy "mostmár felnőtt vagy", barátaim a suliban mondtak egy "boldog szülinapot" és ennyi,nem igazán zavart, sőt nekem így is jó volt.

Amúgy szerintem próbáld meg néha 1-1 barátod összeismertetni aztán a bulira lehet már kialakul egy kis csoport belőlük.

2015. júl. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!