Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogy változzak meg?

Hogy változzak meg?

Figyelt kérdés

Nagyon unom az életem. Egy barátnőm van, egész nyáron sose járok ki. Nem bulizom, szinte csak itthon ülök.

Nem így szeretnék élni. Olyan rossz látni, hogy mindenki strandokra jár, hajnalig kint van, én meg itthon poshadok, mert nem tudok senkivel se elmenni sehova. Nagyon nem érzem így jól magam, mert végül is semmi életem sincs, ha nincs suli. A barátnőm pedig nyaral, úgyhogy vele se tudok menni. 15/L Mit tegyek?



2015. júl. 23. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért, csak csoportos strandbelépőket árulnak? Vagy menj családdal vagy pakolj össze és menj ki egyedül! Ennyi. Mi tart vissza? Lehet hogy ott megismersz valakit. Strandon sokan napoznak teljesen egyedül.
2015. júl. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A szüleim sose mennek semerre, nyaralni se mentünk soha, a város meg messze van, és egyedül nem szeretnék lemenni.
2015. júl. 23. 19:57
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Márpedig neked kell tenned azért, amit szeretnél. Ha ilyen kis nyámnyila vagy, akkor ülj otthon és panaszkodj.


Én 13 évesen egyedül mentem Görögországba, egy olyan buszos túrára, ahol nem ismertem senkit (korombeli iskolásoknak szervezték tanárokkal). Mire odaértünk, mindenkinek tudtam a nevét, összebarátkoztam a lányokkal és jól telt a nyaralás.

2015. júl. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Utolsó, az azért nem semmi! :D
2015. júl. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Még ha strandra nem is, de valahova biztos elmegyek.

Hát az tényleg nem semmi.:D

2015. júl. 23. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem a 3-as válasza a követendő példa! Főleg nem a mai világba. így elengedni egy 13 éves gyereket óriási felelőtlenség! Olvasgass, pihenj, élvezd a jó időt, és gondold végig, hogy valóban itt kezdődnek-e a nagy problémák! Osztálytársak? Senki sem kapható egy kis kiruccanásra? biztos, hogy más is unatkozik!
2015. júl. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!