Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, milyen véleménnye...

Kamasz fiúk, milyen véleménnyel vagytok a visszahúzódó, határozatlan, félős emberekről?

Figyelt kérdés
Nem beszélgettek szívesen olyanokkal?
2013. szept. 10. 18:36
 1/3 anonim válasza:
70%
én mindenkivel elbeszélgetek:D
2013. szept. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
én is az vagyok sajna 27 éves nő de attól még ember vok :)
2013. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívesen beszélgetnék velük, kezdeményezek is, de szerintem sértő, hogy nem képesek érdemben válaszolni, hümmögnek, vonogatják a szemöldöküket, bólogatnak, majd visszafordulnak a firkálmányaikhoz.

Szerintem ez tiszteletlenség. Én úgy érzem mindent megteszek azért, hogy barátokat szerezzen, vagy csak egy jót beszélgessen egy visszahúzódó ember is, de ők minden ilyen kísérletet elutasítanak.

Arra kíváncsi vagyok, hogy a "népszerű pcs" sztereotípia alapján ítélnek -e meg, és ezért csinálják ezt, vagy "alapból ilyenek".


Amit nagyon rühellek, az az, amikor én vagyok lecseszve, amiért nem megyek oda negyedszerre is beszélgetni egy olyan emberrel, akinek láthatóan nem áll érdekében a társalgást folytatni. Ilyenkor én vagyok a szemét, amiért kiközösítem őket, pedig egy rossz szavam sincs hozzájuk, csupán hanyagolom őket.

2013. szept. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!