Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek is furcsa ez a...

Szerintetek is furcsa ez a szülőktől?

Figyelt kérdés

18 éves jó tanuló lány, felvették jogi egyetemre.

a szülei múltkor találtak nála egy doboz tampont, amiért le ribxxcozták, elmondták neki hogy szánalmas, ki fog tágulni és azt fogják hinni majd róla hogy 20 pasival volt már együtt..

a lány már nem szűz fél éve, de nem is meri elmondani ezt a szüleinek, akik ezért talán még ki is tagadnák mert szerintük a házasság előtti szex elítélendő


2015. júl. 29. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez tényleg igaz, akkor sajnálom szegény lányt és remélem, hogy jól megy majd neki a tanulás, ki is tanulja a szakmáját, el is tud helyezkedni és minél előbb külön életet él a szüleitől.

Semmi kivetni valót nem találok sem a tamponhasználatban, és nem, nem fog kitágulni tőle, nem ártana a szülők kezébe egy biológia könyvet adni, és nem, nem fogják azt hinni, hogy 20 pasival volt együtt és abban sem látok semmi kivetni valót, hogy 18 évesen nemi életet él, és szerintem a házasság előtti szex sem elítélendő.

2015. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen ki nem el nemi életet? Még jó hogy nem házasosik össze a barátjával azért hogy szexelhessenek.
2015. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A fő gond itt az, hogy a szülők reakciói miatt a lány nincs bizalommal feléjük, gondolom, hiába is lenne. Azon kár vitatkozni, hogy a konkrét kijelentéseikben a szülőknek igazuk van-e, ha keresztény szemléletűek, akkor természetes, hogy a házasság előtti szexet ellenzik, mondom, a baj csak az, hogy a lány nem mer megbízni bennük, és ennek nyilván oka van.


A tampon hüvelyizomzatot károsító hatásáról egy szakember, Kriston Andrea is írt, ő csak tudja. De a tamponhasználattól akkor sem lesz r*** senki, és a szexuális partnerek száma és a feszes vagy nem feszes hüvely között meg az égvilágon semmi összefüggés nincs.

2015. júl. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Ezt most elképzeltem.... "Hogy mersz egész nap nem a saját véredben ülni és miért nem szagolja a környezeted a véred és a méhed kifolyó darabkáit, emiatt az egy centi átmérőjú kis tampon miatt ami kisebb mint a péniszek 99%-a fogsz kitágulni, nem úgy mint a gyerekszüléstől!"

Szomorú hogy vezetéshez jogsi kell de gyereke bárkinek lehet...

2015. júl. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha szerintük a szex elítélendő,akkor téged a gólya hozott?:D Kérdezd már meg őket.

Utálom az ilyen begyöpösödött embereket.

2015. júl. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%
Szánalmasak az ilyen begyöpösödott emberek. Remélem nem hagyod hogy tönkretegyék az életed. Ilyenkor mindig hálás vagyok a szüleimért.
2015. júl. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ne érdekeljen..más is használ tampont.szeritnem is sokkal kényelmesebb és biztonságosabb, a betéten sokszor elfolyt nekem a vér és hiába volt jó minőségű, mégis átáztam...szerintem ez senkinek nem hiányzik, főleg társaságban..ezt nem is kell magyarázni..a feltevésük meg hülyeség, én évek óta használtam tampont mielőtt elvesztettem a szüzességem. és ugyanúgy fájt és szűk voltam, egy kis tampon nem sokat változtat...hagyd rájuk:)

a szüzesség meg a te dolgod, nem kell beavatni őket ebbe, teljesen természetes. a te dolgod. a házasság előtti szexet régebben azért nem fogadták el mert nem sokat tudtak a védekezésről és nem is voltak olyan jó módszerek.lehet tagadni, de nekem idősebb rokonaim mondták ezt..hogy nagy szégyen lett volna házasság előtt teherbe esni, ezért nem is szexeltek előtte.vagy ha igen és becsúszott akkor gyorsan megtartották a lagzit, hogy ne "tűnjön fel"


de szerintem tényleg normális, hogy felnőtt nő létedre volt már kapcsolatod..ne érezd magad rosszul miatta

az egyetemhez meg grat

2015. júl. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vágd őket szájba, ha rbancoznak!
2015. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!