Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Hogyan győzzem meg a szüleimet?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok és nyáron szeretnék elmenni egy 1 hetes táborba a Balatonhoz Szigligetbe, amit az iskola szervez. A szüleim nagyon aggódós típusak és nem hiszem hogy ilyen messze elengednének ráadásul 1 hétre..:S(Ja, am Szabolcsi vok.) Hogyan győzzem meg őket?
2010. márc. 7. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
ez egy tabor es nem magankirandulas, felugyelok es pedagogusok vigyaznak majd ratok, ervelj ezzel
2010. márc. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Még oszt. kirándulások előtt is állandóan papolnak h erre vigyázz arra vigyázz de legalább 3-szor ledarálják ugyanazt pl mikor megmondom aztán előtte való este is meg aznap is. Pedig ott is vannak tanárok.
2010. márc. 7. 20:58
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

hát az elpapolást el kell viselned, csak aggodnak érted.

mond nekik h szeretnél menni, és h vigyázol magadra, meg minden ilyen duma - persze be is kell tartani ám- és fogadd el h papolnak, ez megnyugtatja őket. én is szoktam papolni a gyereknek :)

2010. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
még meg se probáltad el mondani nkeik??:D hát ez kész...lehet simán elengednének..egy ilyen táborban legalább 8 tanár van...
2010. márc. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ebbe szerencsém van mert én már 13 évesen egyedül buszoztam unokatesómhoz mellesleg 4órás volt az út :D hát figyí érvej avval hogy ott tényleg tanárok lesznek kérd meg egy barátodat aki megy hogy mondj hogy ö is ott lesz meg együtt lesztek és vigyáztok egymásra vagy beszéljen az egyik táborozató tanárral anyud .Sok SZERENCSÉT !
2010. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Hnap megpróbálom elmondani.
2010. márc. 8. 18:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Sikerült???:)
2010. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha még nem sikerült,akkor pár tipp:

Mondd el nekik,hogy megfontolt leszel és nem mész bele semmi rossz dologba(cigi,pia...).Mondd el nekik,hogy ott lesznek a tanárok,állandó felügyelet lesz.Beszéljétek meg,hogy pl. reggel-este felhívod őket,hogy minden rendben van.

2010. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre már én is gondoltam. Am még nem. Nem volt elég jó a hangulat. :S :(
2010. márc. 9. 19:04
 10/11 anonim ***** válasza:

ismerős. győzd meg őket,hogy adjanak egy esélyt,hogy bizonyíts!én is 13 vagyok 12 évesen velem is ilyenek voltak a szüleim,de sikerült meggyőznöm őket[még nem teljesen:D]és most már simán elengednek sok helyre[azért nem mindenhova],de egy tanács: ha elengednek ide és majd máskor is akkor utána ne legyél követelődző,mert akkor többet nem fognak.

remélem segítettem:)

2010. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!