Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért csinálja ezt a lányom?

Miért csinálja ezt a lányom?

Figyelt kérdés
A lányom most lesz 14 éves, és pár éve elkezdett nagyon furcsán viselkedni. Állandóan fiú ruhákat hord, mikor bemegyünk egy ruhaüzletbe, autómatikusan a férfi részleg felé indul el. Régebben én vásároltam neki a ruhákat, akkor semmi baj nem volt ezzel. De nem csak az öltözködése fiús, hanem úgy is viselkedik, például focit néz a tévében. Sosem beszél arról, hogy tetszene neki egy fiú. Attól félek, hogy így sosem talál magának párt, és nem tud majd beilleszkedni a többi nő közé. A haját is le akarja vágatni. Ugye ez elmúlik majd? Remélem csak valami kamaszkori lázadás. Van, akinek hasonlóképpen viselkedik a lánya?

2015. aug. 10. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Beszelgess vele minel tobbet es probald meg kideriteni, hogy nem vonzodik e a lanyokhoz. Az megmagyarazna a dolgot. Valamint en nem eroltetnek ra semmit ha valoban igy van, akkor azt el kell fogadnod es szeretni tamogatni mindenben.


De lehet, hogy egy hobort es kinovi, de minden esetre nehogy tamadd emiatt, mert csak ellokod magadtol.


Sok sikert!

2015. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Én is 14 éves lány vagyok. Nálunk pl a suliba nagyon sok lány szerette a focit. Focizni is jártak sokan és nézték is (bár én pl ki nem állhatom a focit). A haj levágása: Milyet szeretne? Mert ez szerintem jól néz ki: [link]

Most az mindegy, hogy ki van a képen. Meg ez se rossz: [link]


De ez nekem pl már nem tetszik, átlépi a határt: [link]

Szóval, milyet szeretne?

A fiú ruhákat mondjuk nem értem, de szerintem nyugodtan kérdezd meg tőle :)

2015. aug. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Upsz bocs, 2 vagyok. Valamiért ugyanazokat linkelte be. Mindegy. Szóval tudsz valamit linkelni, hogy milyenre gondolt?
2015. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

A fiú ruhák sokkal kényelmesebbek, és sokkal jópofább férfi pólókat kapni, az én ruhatáram nagyrésze is férfi ruhákból áll. A hajhosszúságnak semmi köze semmihez. A leg"agresszívebb", legfiúsabb stílusú lány ismerősömnek gyönyörű derékig érő haja volt. Anyámnak meg tüsi rövid.

A focit én is szeretem, sőt, a videojátékokat is, és informatikát tanulok. Mégis van párom, és normális életem.

Sőőőt, nem akarok beilleszkedni a többi nő közé. Most komolyan, miért akarnék olyanokkal jóban lenni, akik nem fogadnának el úgy ahogy vagyok?

Miért baj neked, ha a lányod jól érzi magát? Ezekkel a dolgokkal nem tesz kárt se magában se másokban. Hagyd békén. Inkább fogadd el.

21/L

2015. aug. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
35%

Mindenkinek van vmilyen lázadása..Nekem az hogy aki beszól annak durván vágok vissza,az órán néha rágózást szinlelek,réggebben túl sok púdert használtam és több sminket és úgy néztem ki mint egy narancs akinek monoklija van.Két éve plüss állatoknak a stílusát másoltam.Vagy volt a piros körömlakk is.Most Demi Lovato stílusból veszek át részeket és hangoztatom az emberek származásától való elitélés értelmetlemségét,a saját magunk elfogadását és azt hogy nem bűn másnak lenni (semmilyen téren),emellet próbálok természetes lenni.


Normális teljesen!Egyedi akar lenni.De ne korlátold a stílusát le mert magad ellen fordítod.

Amúgy én lány ismerőseim is néznek focit de nincs abba semmi.


12/L

2015. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A férfi ruhák egyszerűen praktikusak: sokkal kényelmesebb(és melegben jobb hűtő hatást eredményez) egy bő és egyszerű póló, hasonlóan egy bő nadrághoz, amiben elfér az ember, és van rendes mélységű zsebe.

Focit néz: ez egyáltalán nem köthető nemhez.

Nem beszél: kamasz, náluk ez inkább barátnőkkel megbeszélős dolog(legalábbis az általános viselkedés kultúra megfigyelése alapján[lásd: inkább elemzem mások tevékenységét, ahelyett hogy a társaság szerves része lennék]).

Haj: attól függ, hogy meddig. A nyak- és hátcsigolyák találkozásától feljebb nagyon meg kell csinálni, és olyan arcfölépítéssel rendelkezni, amivel jól néz ki. Kb váll környékén viszont teljesen normális.

Találni fog, vannak olyan férfiak, akiknek ez tetszik, vagy változni fog.

Beilleszkedni? Minek, én is úgy vagyok, hogy akinek nem vagyok jó úgy ahogyan, azt én lesz*rom, nincs rá szükségem. Valamint miért szeretné a kedves szülő, hogy egy legyen a sok közül? Egy klón? "-Sosem tudsz majd így beilleszkedni a társadalomba! -Köszönöm."

Nem ezek adják a nőiességét, az valahogy belülről fakad.

2015. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy a lányokat szereti. De lehet, hogy nem.

A foci nem is fiús, én is imádom, pedig tök lányos vagyok. Nagyon sok 14 éves meg csak azért néáz focit, mert Neymar... mindegy, más téma. Van egy barátnőm, rövid haja van, szintén focibolond, és fiúsan öltözködik (mondjuk női ruhákat vesz fel), de teljesen normális. Egyedül az a fura ezek közül, hogy nem is női fiús ruhákat hordja, hanem a férfi ruhákat. :/

2015. aug. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem akarom, hogy egy legyen a sok közül, csak féltem a többiek gúnyolódásától. És a különcködésnek is van határa. Isten nőnek és férfinak teremtett minket, nem értem miért akarja ezt valaki megváltoztatni. A lányom sokszor tesz olyan megjegyzéseket, hogy szeretné, ha az emberek fiúnak néznék, meg bárcsak fiúnak született volna. Azért tettem fel a kérdést, mert hiába próbálok beszélni vele, semmit nem mond el nekem. Ha megkérdezem, a lányokat szereti-e, mindig valami kitérő választ ad. Ilyen egészen rövid hajat szeretne: [link]
2015. aug. 11. 11:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Isten nőnek és férfinak teremtett minket, nem értem miért akarja ezt valaki megváltoztatni."

Ez után csodálkozol, hogy a lányod nem akar normálisan válaszolni, meg nem beszél meg veled semmit? Valószínűleg fél hogy kiutálnád.

2015. aug. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Lehet leszbi, lehet ő is rájött hogy a férfi ruhák kényelmesebbek (bár én nem hordom utcára), lehet kinövi ,lehet nem, olyat viszont egyetlen pasitól se hallottam még hogy "ja, dobtam a csajt mert szerette a focit" szóval szerintem nincs min aggódni. Amíg nem megy át Miley Cyrusba, én nem aggódnék.
2015. aug. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!