Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit engednétek meg a 18...

Ti mit engednétek meg a 18 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

2 éve kapcsolatban vagyok, még nem feküdtünk le, nincs hol, hiszen, ha itt is van, bejárkálnak, én meg nem mehetek oda, mert az nem való. A múltkor teljesen ki volt akadva nagymamám, hogy előtte öltöztem át,pedig nem.

Az a baj, hogy ez a fiúnak nem tetszik, ez a folytonos bejárkálás ilyen olyan ürüggyel, hiszen már 2 éve együtt vagyunk és még szüzek.. ő 22 éves.. elfogom veszíteni őt..félek...


2015. aug. 12. 13:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Soha nem értettem egyes szülők miért hiszik azt,hogy a szüzességet csak otthon vagy a fiúnál és kizárólag este lehet elveszíteni...???

Én azt fogom megengedni a lányomnak 18 évesen amit nekem anno(15 éve), úgy hogy 3 éve volt barátom,igaz egy korú velem,mindketten szüzek voltunk.

Nem szóltak bele,hogy mennyi időt töltünk együtt csak a kötelesség (tanulás,ház körüli teendők,egyéb kérések) teljesítve legyenek. Én is mehettem,ő is jöhetett( alapelv volt mindkét részről,hogy inkább legyünk "szem előtt", ha megtörténik akkor az kultúrált körülmények között legyen,ne erdőben,kocsiban,házibuliban). Nem nyitogattak be,ha akartak valamit üvöltöttek, majd kopogtak. Este 10 után menni kellett,vagy haza vagy együtt máshova( buliba,városba...). Egymásnál alvás nem volt,csak amikor már egyetemisták lettünk ( másik városban :) ). 17 évesen történt meg, tudtak róla,annyit mondtak ésszel csináljuk.

Szóval nem normális amit csinálnak. A kérdésedre válaszoltam,tanácsot nem tudok adni,az előttem szólók adtak már párat,azokat fontold meg, és legyél hálás a barátodnak,hogy türelmes.

2015. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
Mennj át hozzájuk. Felnőtt nő vagy. Nagyon nem normális, hogy nem szexelsz.
2015. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
második, ha ő vesz egy zárat az obiban, akkor valószínűleg a szülei is vesznek egy másikat, de az a bejárati ajtóra fog kerülni., Vagy jobb esetben csak a pasi nem mehet oda többet.
2015. aug. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld őket meggyőzni,hogy a mai világban már senki nem akar szűz lányt elvenni. Ellenkezőleg! Ritka az a 25+ -os fiú aki szűzekkel akar "bajlódni". A szex már nem tabu téma mint 60 évvel ezelőtt. Ha egy nő 25 felett szűz a férfiak körében általánosan elfogadott nézet,hogy azzal van valami gond (vallási nézet-amit csak egy hasonló felfogású férfi tud megérteni,vagy tényleg kettyent, de mindegy is mert egy evilági átlagos férfinek egyikhez sincs kedve). Nézess velük tini sorozatokat, de már a Barátok közt is megteszi.
2015. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Erre èn ezt lèptem: nekem ugyanilyenek voltak. Vettünk rèz gyűrűt, ès azt mondtuk, eljegyeztük egymást. Konkrètan bejelentettük, majd közöltük, átmegyünk a párom szüleihez, nekik is elmondjuk. Kiakadtak! Nagyon. De elmentünk, èjjelre nem mentem haza. Másnap reggel kaptam 2 hatalmas pofont. Felzavartak a szobámba. Èn fogtam 2 táskát, összepakoltam, ès szó nèlkül eljöttem. Párom szülei szívesen láttak.

De ehhez a sarkadra kell állnod, ès megbeszèlni a párod szhleivel.

2015. aug. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
43%
de miért ő jön hozzád? menj te hozzá. 18 éves vagy,nem tilthatják meg. amúgy meg ülj le,mond meg anyukádnak,hogy nem vagy hülye,védekeztek,te már felnőttél stb. csak,hogy ne aggódjon. amúgy csoda,hogy két évet várt,ez nagyon ritka a ti korotokban
2015. aug. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim válasza:
58%

Elég érdekes a családod.

Mi a barátommal érettségi után összeköltöztünk. Már előtte kettesben jártunk nyaralni, a családi nyaralásokra is mentünk egymással, sosem volt abból probléma, ha valamelyikünk a másiknál aludt, sőt, volt olyan, hogy 1 hétig náluk laktam, amíg felújítottuk a házban az emeletemet.

2015. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem győzködje az anyját hogy 2 ev utan lefekhessen a barátjával... röhejes.
2015. aug. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
18/L vagyok konzervatív szülőkkel. A barátom 23, hasonló helyzetben vagyunk. Írj ha van kérdésed!
2015. aug. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik h nem csak este az ágyban lehet.Amúgy meg a f@$z nappal is feláll.
2015. aug. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!