Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit engednétek meg a 18...

Ti mit engednétek meg a 18 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

2 éve kapcsolatban vagyok, még nem feküdtünk le, nincs hol, hiszen, ha itt is van, bejárkálnak, én meg nem mehetek oda, mert az nem való. A múltkor teljesen ki volt akadva nagymamám, hogy előtte öltöztem át,pedig nem.

Az a baj, hogy ez a fiúnak nem tetszik, ez a folytonos bejárkálás ilyen olyan ürüggyel, hiszen már 2 éve együtt vagyunk és még szüzek.. ő 22 éves.. elfogom veszíteni őt..félek...


2015. aug. 12. 13:49
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Komolyan ti felnőttek vagytok? pár ezerért már egy egész éjszakára kaptok egy szobát valahol, mégha nem is alszotok ott. Utána meg már bárhol lehet, egy kocsi hátsó ülésén is
2015. aug. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Mondd azt, hogy már úgysem vagy szűz, nem mindegy hogy itt alszik e vagy sem?:D


Majd leesne az álluk rendesen :D


Viccen kívül: tanulsz még vagy nem tudnál elköltözni valahogy? Mert ez nem normális dolog.

2015. aug. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

Most ez komoly....

22 eves fiu es 2 eves parkapcsolatban van es meg szuz?

Najo...nalatok valami nincs rendben...

2016. jan. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Es tegyel egy zarat az ajtora azzal minden jo lesz hidd el enis most veszek egyet felteszem es ugy fogom csinalni ahogy akarom👌
2016. jan. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!