Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan lehetnék nyitottabb,...

Hogyan lehetnék nyitottabb, beszédesebb? Úgy érzem korlátolva vagyok, de nem tudom mit tegyek. Szerintetek?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok, soha nem volt még barátom. Van egy szűk baráti köröm akikkel jól érzem magam és számíthatok rájuk. Sajnos elég zárkózott, csendes, félénk lány vagyok.. nehezen találom meg másokkal a közös hangot, és rengeteg gátlásom van. Fiúk terén borzalmas vagyok, soha nem kezdeményeztem még, nagyon félek az elutasítástól, szerintem észre sem vesznek.. pedig egy ápolt, csinos lány vagyok.

Valamint külsőleg lehet hogy depressziósnak tűnök (:D), mindig sötét ruhákat hordok és csak a barátaimmal nevetek, amúgy 'ridegnek' mondanám magam. :D

Szeretnék nyitottabb lenni, párkapcsolatot, de nem tudom mit tegyek.. megjátszani nem akarom magamat.

Minden hasznos választ megköszönök :)


2015. aug. 16. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:
81%

Próbálj változtatni egy kicsit a világhoz való hozzáállásodon... alapvetően én is pont ugyan ilyen voltam a te korodban. Csupa fekete+kockás ing,inkább a társaság mögött mint mellett kullogtam csendben...elvoltam magammal.. de egy idő után,mint most téged is el kezdett foglalkoztatni,és zavarni.Aztán leültem és gondolkoztam... valamit csak én látok,csinálok rosszul..ami ha nem is rossz,de másokat bizony taszít.Anyukám aggódott értem...mindig veszekedett velem,hogy olyan szép,és csinos vagyok,miért ez meg az van rajtam,ennyi idősen már egy kis smink beleférne..legyek NŐ!Ne savanyú képpel kullogjak leghátul... ÉLJEK,lássam színesebben a világot,és meglátom,hogy változni fognak a dolgok körülöttem. Nehezmre esett kibújni a csigaházamból.. de kedves barátokkal akik mindig mellettem álltak,és szerettek,sikerült végül a változás. Lett barátom,megnyílt a világ,vettem magamra szoknyát :d ez nálam nagy szó volt, a feketén és a kéken kívül más ruháim is lettek. A bakancsot csinos cipők váltották fel. Egyre többen ismerkedtek velem,meg mertek szólítani... nehéz időszak volt,furcsa volt ez nekem,de jó érzéssel töltött el. Én is számítok..én is kellek valakinek.. én is csinos vagyok,és szép... és soha többé nem akarok AZ A LÁNY lenni,aki voltam. És ezzel nem megjátszod magad hidd el,hanem felszabadítod azt a valakit aki valójában vagy! Sok sikert neked,és lépj a változás útjára .Hidd el megéri.


32/N

2015. aug. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!