Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan legyek kicsi beszédeseb...

Hogyan legyek kicsi beszédesebb, nyitottabb? 17/L

Figyelt kérdés
A magánéletemmel nincs semmi probléma emiatt, nem vagyok magányos, de valahogy nem tudok idegenekkel sokáig beszélgetni :D Emiatt mindig megtalálom a nagydumás embereket akik tudnak beszélni, de jó lenne változtatni már :) Valakinek van/volt hasonló problémája? Mi segített?
2015. ápr. 3. 11:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha találsz megoldást, akkor írd le nekem is :D Velem is előfordul sokszor ilyen, noha már megesett az is, hogy egy idegennel sokkal jobban el tudtam beszélgetni, mint 1-2 ismerősömmel, mivel gyakorlatilag semmit nem tudsz róla, így bármilyen téma szóba jöhet :D
2015. ápr. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A jó dumához gondolatok kellenek. Nem nagy világmegváltóak, hanem sok kicsi apró gondolat, hogy mindenről eszebe jusson valami. Ha épp üresség van a fejedben, arról is jusson eszedbe egy sztori.
2015. ápr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyakorolj, beszélgess idegen emberekkel
2015. ápr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak nem hagynak szóhoz jutni a nagydumások? Erre gondoltál már? Nem úgy tűnik, mint akinek gondja lenne a szövegeléssel. :D Ne ülj csendben, nyisd ki a szadat, merj véleményt alkotni, es olykor közbe is vágni.
2015. ápr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Rajtam gyakorolhatsz :)


20/F

2015. ápr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Kedves utolsó, csak élőszóban vannak ilyesféle problémáim :D
2015. ápr. 3. 14:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!