Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, és lányok! Nálatok...

Anyukák, és lányok! Nálatok ez hogy működik?

Figyelt kérdés

Vetkőzés-öltözés téma. A bugyi-melltartó szerintem alap dolog,hisz az a bikini otthoni változata. Kinél mi fér bele? Van aki abszolút minden nélkül képes mutatkozni? Csak bugyi? Bugyi+melltartó? Vagy még az sem??

Légy szíves írjátok meg hány évesek vagytok/hány éves a lányotok. :)

Köszönöm.


Ui: nyilván nem arra értettem,hogy direkt így mutatkoztok,hanem ha véletlenül meglát titeket anyukátok,akkor mi az,amiből nem csináltok még problémát.


2015. aug. 17. 12:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Anyukám teljesen nyugodtan mászkál otthon meztelenül is, én azért nem. Fehérneműben se nagyon szoktam lenni otthon. De simán átöltözök előtte, vagyis úgy hogy ő a szobában van. Bugyit, melltartót is leveszek, nem különösebben zavar.
2015. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy meglát bugyiban meg melltartóban, ha éppen öltözöm, de szeretek ennél több ruhát viselni otthon is. Lejjebb nem adok. Ő ehhez képest lazán levesz magáról mindent, és járkál előttem fel-alá a lakásban, mikor fürdéshez készülődik. (Ha már valamelyik válaszoló említette, faterom is hasonlóan járt el, amíg velünk élt, bár mikor utoljára megcsodálhattam a pucér testét, akkor még bőven nem voltam kamasz.)

17/L

2015. aug. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azt kifelejtettem, hogy anyám most 40.

Utolsó voltam.

2015. aug. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon szeretem ha néznek öltözködés közben, anyám simán átöltözik melltartó bugyiig. De amikor a nagymamám bejött a szobámba és a ruhám már ott volt az ágyon elkészitve és én ülök az ágyon nézünk egymásra, hogy most komolyan végig akarja nézni ahogy öltözködök vagy mi? Én 16, anyukám 43, nagymamám meg 70.
2015. szept. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!