Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Emehetek egy 5 napos táborba?

Lovebooks kérdése:

Emehetek egy 5 napos táborba?

Figyelt kérdés
Az anyukám mindentól óv minket. A tesóm epilepsziás és nem vagyok benne biztos, hogy elengedne-e vele vagy nélküle, mert nagyon szeretné, hogy együtt mennénk mindenhová. Azt, hogy őt elengedi szinte semmi az esélye a betegsége miatt, de nem tudom, hogy engem elengedne-e

2015. aug. 18. 00:23
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Há' mennyé
2015. aug. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennék én..
2015. aug. 18. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Igen elmehetsz. Ez egy hivatalos engedély, kérlek mutasd meg anyukádnak.

Az engedély 10 napig szól. Amennyiben lejárt, újat kell igényelni. Egy engedély csak egyszeri kirándulásra szól. Ugyanazt felhasználni több alkalomra tilos. További részletekért fordulj hozzám, vagy bármely kollégágához.

2015. aug. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem, ha együtt kell mennetek mindenhova, de ő nem mehet sehova, akkor lényegében te nem mehetsz sehova mert a tesód epilepsziás. Ennek semmi értelme, megkérdezted már egyáltalán? Mit mondtak?
2015. aug. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te mész ő marad ilyen egyszerű.
2015. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!