Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolások! (14-18)...

Középiskolások! (14-18) Mennyi spórolt pénzetek van?

Figyelt kérdés

Honnan van?

Ha fixen kaptok,akkor mire költötök egy hónapban?


Ez egy anonim oldal!:)



2015. szept. 5. 15:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Általában olyan 6 és 12 ezer között lebegek havonta, pont annyi, hogy ha látok valami pólót vagy pulcsit ami tetszik, akkor azt meg tudjam venni.
2015. szept. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
16 ezrem van,a nyári munkámból maradt meg.Zsebpénzt nem kapok,mert anyagilag nem tehetjük meg,hónap végén már ételre is alig futja,nemhogy zsebpénzre.14 éves korom óta diákmunkázok,most vagyok 11-es,idén fogok menni szombatonként is dolgozni,úgy ahogy Tavaly is tettem.Emellett rengeteget tanulok,mert jó szakmát szeretnék,jelenleg egy nagyon erős nyelvi gimnáziumba járok,viszont sokan megvetnek itt.Mindenki nagyon pénzes,én viszont nem,de már úgy vagyok vele,hogy nem érdekel,hogy mit mondanak,mert én nem csak a szüleim pénzét tudom felmutatni,mint ők.
2015. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó válaszoló vagyok!

Ja,és osztalypénzre ,és egyéb olyan dolgokra költöm,amivel a szüleimet tudom segíteni.16/l

2015. szept. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

60-80 ezer között, nem számolgattam már régen. Zsebpénzt nem kapok, nagy része abból a pénzből van félretéve, amit pl bulizásra vagy kajára kapok, és nem költöm el.


18L

2015. szept. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszolóhoz hasonlóan én is egy erős gimibe jártam, ahol nagyon gazdag szülők gyerekei voltak. gondolok olyanra,hogy amikor a megyeszékhely polgármesterének a fiával meg akármilyen orvosok gyerekeivel voltam együtt, akkor kicsit kellemetlen volt, hogy nekem nem volt olyan jó telefonom,tabletem vagy akármilyen kütyüm mint nekik.ruháim is kevés volt és az is olcsó kategória.. ha kajálni hívtak se mindig tudtam menni velük, mert egy ilyen délután röpködtek az ezeresek , nem engedhettem meg magamnak.

azóta már egyetemre járok és többet tudok dolgozni,főleg nyáron,meg hétvégén amikor nem találkozunk a párommal. így már jobban érzem magam, és büszke is vagyok magamra, amikor ránézek pl a ruhámra vagy telefonomra és tudom,hogy én kerestem meg a rávalót. míg volt osztálytársaimnak már gimiben saját luxus kocsijuk is volt stb.. ilyennel nem vehetném fel a versenyt most sem, de legalább értékelem amim van.

egyébként most 10 ezrem van,de hamarosan jön a számlámra a pénz a diákmelós,augusztusi.:)

19l

2015. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
20-ezret kapok havonta, ebből alapból lejön egy ezres bérlet, 3 ezer hajfesték. Most úgy gondoltam veszek pár cuccot a patkányaimnak ami 8 ezer volt, megengedtem magamnak egy nyakláncot az 2 ezer, lógok egy ismerősnek 2,5 ezerrel meg ha megyek a városba akkor kaját is ebből állom, a patkányos shopping mondjuk ritkaság, nem kevéslem a pénzt de nem is teszem nagyon félre, többet is el tudnék költeni de így is meg tudom venni ha kell valami gond nélkül.
2015. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
64%

10 ezret kapok havonta, 1 éve van bankszámlám, arra utalják a szüleim. Ezen kívül 4700-at bérletre, 5500-at a menzára. Most épp 45 ezrem van spórolt pénz, ebből októberre marad 40 ezer, nem tudom még hogy milyen nagyobb dologra költsem majd. (Számítástechnikai beállítottságú vagyok, de most nem akarok új videokártyát venni megint (1 éve vettem R9 270-et))

17/f

2015. szept. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 280 ezer forintom van, évek óta gyűjtöm, a ballagási pénzem is benne van, minden szülinap, karácsony, névnap stb. Erasmusosra szeretnék menni egyetem alatt és sejtem, hogy nem fedez az az ösztöndíj mindent, de ez nagy álmom, ezért gyűjtünk itthon , hogy biztos ne az anyagiakkal legyen baj, ha lesz lehetőségem kimenni.

19 éves vagyok amúgy.

2015. szept. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

40,000 ft-om van jelenleg, és egy új telefonra gyűjtök. A jelenlegi "okostelefonom" 4 éves, és megérett már a cserére. Havonta 5000 Ft-ot kapok, amit én osztok be. A kaja+ruha ezen felül van. Ha van kedvem, akkor elkölthetem a büfében is ezt az 5000ft-ot, vagy vehetek magamnak amit akarok.


De én sose szoktam. Megkapom, belerakom ebbe a faládikába, itthon és kész.

2015. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

820 ezer

szülinapi, névnapi pénz, stb..

18/f

2015. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!