Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Középiskolások! (14-18)...

Középiskolások! (14-18) Mennyi spórolt pénzetek van?

Figyelt kérdés

Honnan van?

Ha fixen kaptok,akkor mire költötök egy hónapban?


Ez egy anonim oldal!:)



2015. szept. 5. 15:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Régóta spórolok , leginkább továbbtanulásra. Az egész családtól kaptam/kapok régóta amit már elég régóta bankban tartunk. A legnagyobb összegeket anyukám apukájától kaptam(jól keresett és a tesómat és engem is nagyon támogatott mind pénzügyileg mind lelkileg). Egy éve meghalt így az örökségéből is jutott.


Nem szeretek pontos összegeket írni meg nem is tudnék , de valamivel több mint egy millió. Ami a saját számlámon van.


15L

2015. szept. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az emelt összegű családi pótlékot kapom meg zsebpénznek,ebből csak az iskolai külföldi utazásokra szoktam kivenni,többre nem. Ruhát,ételt,sportot anyuék finanszírozzák + van külön egy bankszámla,amire a tobbábtanulásra tesznek félre.17/L
2015. szept. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Szülinap-névnap 15- 15 ezer forint! Oiazából holyan rohat kevés hogy az iskolába nem tudok kaját venni megemnak nem hogy nasit! Mindig gondolkozok hogyan tudnák pénzt suerezni magamnak! Sehogy! Legalább ha havi 3000 forintot kapnék! Aztán mondja a Nagyi: asporoljatok nasira, sporoljatok új edző cucra, sporoljatok játékokra, sporoljatok ajándékra karácsonyra, szülinapra, névnapra, év fordulóra, sporoljatok könyvekre és fojtathatná! 15\F
2015. szept. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
17 éves koromig max 10-20ezer Ft-om. Aztán 18-19 évesen nyáron diákmunkával össze szedtem 80ezret, abból vettem anno egy Xbox 360-t.
2015. szept. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Összesen kb 400000 gyűlt össze gimi végére. Ez főleg az évek óta gyűlögető zsebpénzemből volt (sose volt olyan, hogy mindet elköltöttem volna), ballagásra kapott pénzből, meg egyszer rokonoktól kaptam egy nagyobb összeget.

Zsebpénzt fixen kaptam, sokáig 4000-et, majd 5000-t, majd nem volt fixen, majd utoljára 15000-t, abból ment a szórakozás, nasi, vonatjegy és másik városi bérlet a barátomhoz, és elvileg minden más extra is. (De havi két alkalom utazás le is fedte a zsebpénzem, akkor maradt kb 1900 Ft)


Most már teljesen fixen kapok, de ennek már fedeznie kell a mindennapi ebédemet (hacsak nem otthonról viszek), minden egyéb "beülünk ide, elmegyünk oda" típusú programot, az extra utazásaimat (a helyi bérletet nem), és félre is tervezek tenni belőle, ami szerintem sikerülni is fog, eddig jól haladok:)

2015. szept. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

6000 kölyök korom óta gyűjtögetek olyan 10-20 forintokat is.

Ilyen megmaradt pénzekről van szó, reggeli kaja(50 ft), buliról megmaradt pénz, elmegyek a boltba megmarad 100 ft. stb, zsebpénzt nem kapok, sem szülinapkor, sem névnapkor, sem soha, csak így ha valahonnan megmarad.

Nem igazán költök már belőle egy ideje.

De idén nyáron megyek nyári melózni, céljaim vannak az életben és a pénz gyűjtést ideje lesz elkezdenem!

15/L

2015. szept. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem nincs pénzem..:D
2015. szept. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!