Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők titeket ez nem zavar?

Szülők titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés
Van egy 17 éves fiam, akinek már 1 éve van egy zenekara és 1 héten 2-3x összejárnak zenélni meg próbálni egy garázsban. És itthon is sokszor gitározik meg énekel a fiam és ha épp nem ő zenél, akkor állandóan szól nála a zene. De tényleg egész nap és engem már néha zavar, az apja élvezi meg az öccse, de engem már időnként nagyon zavar. Nem tudom mit tudnék tenni ellene, hogy kevésbé legyen ennyire zene függő.

2015. szept. 12. 10:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam is gitározik, a lányom meg énekel hozzá, és gyakran hallgatnak zenét is.

Nem az a megoldás, hogy csökkented a "zajos időt", más megoldást kell keresni. Nálunk jó bevált, ha már zavaró a hangos zene, akkor felveszik a nagy fülest. A gitározás meg az éneklés meg azért nem annyira hangos, ha csak nem használ erősítőt. Érdemes hangszigetelő burkolattal ellátni a szobáját, már egy beltéri nikecel burkolat is sokat segít.

2015. szept. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
őszintén? örülj, hogy nem kocsmába jár, hanem zenél :) én 40 éves nő létemre énekelek egy rock bandában, sok zenét hallgatok itthon és szerencsére a gyerekeim is nagyon szeretik a zenét... 17 évesen meg úgy gondolom alapból is kicsit zenefüggőbb az ember, mint más korosztályban... ha zavar én is arra kérném meg hogy használjon fülest, vagy tényleg leszigetelném a szobáját... sok sikert a fiadnak! :)
2015. szept. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy fülest?

Én előbb költöznék el itthonról, mint hogy lemondjak a zenéről, viszont bennem azért van annyi, hogy tekintettel vagyok másokra és fejhallgatót használok. Mindketten elég érdekesen álltok a dologhoz :D

2015. szept. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj. Sokkal nagyobb gondnak látom a lézengő kamaszokat akiket nem érdekel semmi, nem motiválja őket semmi, nem tudnak mit kezdeni magukkal, unják a világot és magukat is. Inkább legyen valami hobbija ami akár zavaró is lehet, minthogy életunt penészvirágként szenvedjen otthon.
2015. szept. 13. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!