Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák, mit szólnátok/mit...

Anyukák, mit szólnátok/mit tennétek ha megtudnátok 15 éves lányotok kipróbálta a cigit?

Figyelt kérdés
2015. szept. 16. 15:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
58%

Velem tuti kiabálnának.Folyton arról papolnak h így nem jó úgy nem jó.Persze napi 1 dobozzal tuti elszívnak....Én passzív dohányos vagyok ami elvileg károsabb..13L

Ja amúgy nem akarom kipróbálni

2015. szept. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
Megmondanád neki h 5 év múlva olyan ronda lesz h majd egy masinák se kell. Fujj cigi undorító ...és semmiképp nem engwdnem h cigizzen ..szerintem UNDORÍTÓ
2015. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 bepi13 válasza:
37%

16 éves voltam, mikor társaságban rágyújtottam. Unokatestvérem, aki szintén jelen volt, azt kérdezte, hogy tudod, hogy egy igazi dohányos hogyan szív. Hogyan? kérdeztem. Hát az igazi az, ha a szádban tartod a füstöt és iszol rá egy korty vizet. Kíváncsi voltam, s megtettem. Három napig nagyon rosszul voltam, de cigarettát többet az életben nem vettem a számba. Máig hálás vagyok ezért az unokatestvéremnek.

További ötlet: A fiam titokban elkezdett dohányozni. Erre rájöttem, s azt kérdeztem tőle, hogy miért csinálja titokban. Erre semmi szükség. Ő tudja, hogy mit csinál, milyen következményekkel jár a dohányzás. Ha mégis dohányozni akar, én adok neki pénzt cigarettára, csak szóljon nekem, de a felelősség a következményekért az öve. Nekem soha ne tegyen szemrehányást, csak saját magának. Többet nem nyúlt a cigarettához. Megijedt a felelősség szótól.

2015. szept. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
0%
Nem aggodnek a gyerekeimmel en mar 13 eves korukban kiprobaltattam a cigit hogy undorodjanak tole es nem is dohanyzik egyik se en a helyedben nem aggodnek
2015. szept. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

ha kipróbálja azzal semmi baj nincs.

én 13 évesen szívtam először. majd kb 16 évesen szoktam rá.

2015. okt. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!