Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamaszok, mennyi félretett...

Kamaszok, mennyi félretett pénzetek van? Mióta gyűjtitek, mire gyűjtitek?

Figyelt kérdés

Hogyan gyűjtitek?


Én 2 éve gyűjtöm.50000 forintom van, ami nagy részét (több mint felét) ösztöndijból kaptam a suliban. A többi a megspórolt pénzem, vagy születésnapomra kaptam. A havi zsebpénzem 5000 ft


2015. szept. 21. 14:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
93 ezer forintom van, 4 hónapja gyűjtöm, szüleimtől kapok pénzt ünnepekre + hetente 1000 Ft zsebpénzt, de abból minden héten 50Ft-tal többet berakok egy borítékba és így 1 év alatt 72000 összegyűlik. Jogsira gyűjtök.
2016. márc. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

17-18 ezer forintot van körülbelül, 3 éve gyűjtöm. De azért ennyi, mert év elején vettem magamnak egy normálisabb telefont, mert az előző egy darab tégla volt (kb 50 ezret költöttem rá). Illetve legutóbb Sziget jegyet vettem (Mendes Army for life:D).

Ezt születésnapok/ünnepek alkalmával gyűjtöttem össze, vagy amikor elküldtek a szüleim a boltba, a visszajárót megtarthattam "szállítási költség" címszó alatt. Sosem kaptam zsebpénz.

Most arra várok, hogy végre dolgozhassak (15 evésen szeretnék szülői engedéllyel).


De mostanában nem kell majd költekeznem, nyelvvizsgára gyűjtök.

2018. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vágyok, 13/L.
2018. júl. 22. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Egriek válasza:
2000ft van
2018. aug. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!