Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hogyan győzhetném meg anyukámat?

Hogyan győzhetném meg anyukámat?

Figyelt kérdés

Szeretnék még 2 lyukat az egyik fülembe..de anya nem engedi..Mit csináljak??

15L


2010. márc. 14. 20:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Attól függ,mennyi van most!?
2010. márc. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Igen, mennyi van. És csak sima fülbevaló? Azzal nincs semmi baj. Nekem is van 3.

De azért fültágító vagy nem tudom mi, már durva.

2010. márc. 14. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

csak 1-1 van. és igen sima fülbevalót szeretnék,semmi extra.nem tágítósat meg semmi.

am köszi a válaszokat :)

2010. márc. 14. 21:37
 4/22 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz :( de én mivel már 15 vagy biztos felsőbe jársz én azt csinálnám hogy suli után elmennék és lövetnék egyet anyud egy hétig tuti pipa lenne de aztán úgy is elfelejtené :) megbékülne vele bocs hogy lázító tanácsokat adok de a felnövés lényege hogy bekel látni a szüleink rossz döntéseit én is ugyannyi idös vagyok csak tudd :D
2010. márc. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

köszi szépen a 'lázító tanácsokat' :D :D

és am kb mennyibe kerül?

2010. márc. 14. 22:16
 6/22 anonim válasza:
59%

én 15 évesen lövettem, de én megbántam. 1 évig fáj még ha porcba löveted. nem folyamatosan, de szakaszosan nagyon.

aludni is elég kényelmetlen mivel nyomja a füled mögötti részt.


én anyut győzködtem, hogy hagyja hogy megcsináltassam. az elején nem akarta, de aztán addig unszoltam, hogy beleegyezett. sőt, később tetszett is neki!

úgyhogy szerintem még gondold át

17/L

2010. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Előzőnek: Valószínű nem volt elég esztétikus a lövés. Vagy szimplán érzékeny vagy rá.

Kérdezőnek: Hajrá! Sok sikert, nem fog fájni! :D

2010. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Hát én nem a porcba szeretném amúgy. Anyukámat ma is nyaggattam vele,de azt mondta hogy nem engedi,mert ha eltalálnak egy látóideget például akkor meg is vakulhatok.

És nem tudom hogy kérjem még hogy megengedje... :(

2010. márc. 15. 11:54
 9/22 anonim ***** válasza:
88%

mert ha eltalálnak egy látóideget például...

<<<mi köze a fülednek a látóidegeidhez?:D Vicces az anyukád:D és nem hallóideget sem találhatnak el a füledbe ha ez a következő kifogás:D

2010. márc. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
hát már bocsi de vannak ilyen idegek. =P
2010. márc. 15. 14:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!