Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan gyözhetném meg anyukámat?

Hogyan gyözhetném meg anyukámat?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint még korai a szex....15 éves vagyok és már fél éve együtt vagyok a barátommal aki 16 éves ..és anyukám azt mndta hogy szeretne tudni arrol ha elvesztem a szüzességem ...de ö ne szeretné hogy még elveszitsem...és nem akakrom hogy anyukámmal rossz legyen a kapcsolatom...hogyan gyözzem meg hogy ez már nem korai..??
2011. máj. 9. 20:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a gyökér ember, akit meg tudnál arról győzni, hogy ez nem korai...
2011. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Honnan vetted, hogy ez nem korai? Nem vagy még felnőtt nő. A tested nem áll készen a sex-re. Ne csináld!!
2011. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudod meggyőzni, mivel korai, anyukádnak van igaza, belehalnál, ha még 16 éves korodig legalább várnál? Még az is épp az alsó korhatárt súrolja, amitől azt mondom talán. Fél év 15 évesen nem jelent semmit....
2011. máj. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
24%

Hú basszus ekkora síkokat mint ti! Akkor veszti el a szüzzeségét amikor akarja és ha 15 éves akkor nem fiatal hozzá!! Figyu te meg mond anyudnak hogy nagyon szeretitek egymást meg te is szeretnéd meg ő is meg valami ilyasmivel győzd meg!!

Am ami meg az ilyen síkokat illeti mint ők hát azokkal ne törödj mert séta közben elestek és kicsit síkok lettek!!

2011. máj. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Perverzkecske válasza:
82%
Szerintem egy láncfűrésszel vagy hentes bárdal könnyen megtudod győzni!!! :)
2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
76%
utolsó ez jó volt : D
2011. máj. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Édesanyádat nem tudod meggyőzni. Már csak azért sem, mert Anya. Mindig a kislánya leszel, örökké félteni fog. :) Emiatt ne haragudj rá.


Én 15 évesen veszítettem el a szüzességem. Tény, hogy várhattam volna vele, de fél év után történt meg, és 2 és fél évig voltam a fiúval.


Anyummal nekem nem volt olyan igazi anya-lánya kapcsolatom soha, talán mert kései gyerek lettem. Nem dicsért meg, hogy "Ez az, jól csináltad kislányom.", de értékelte, hogy ésszel csináltuk.


Azt javaslom, mondd el Édesanyádnak, hogy nagyon szereted a barátodat, és szeretnél vele szexuális kapcsolatot. Biztosítsd róla, hogy megfelelően fogtok védekezni. És tényleg védekezzetek!!!! Óvszerrel.


Remélem segítettem!:)

2011. máj. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 jin ***** válasza:
33%

SZERINTEM ANNAK VAN IGAZA AKI "LE SIKOZTA "EZEKET A KORLÁTOL ALUINFORMÁLT HUMANOIDOKAT

A TE DOLGOD

HA TÉNYLEG SZERETITEK EGYMÁST CSINÁLJÁTOK MERT NEM TUDHATOD HOGY LESSZ E MÉG ILYEN EMBER AKIT IGY SZERETSZ

ANUKÁD BIZTOS MEG FOGJA ÉRTENI

HA NEM LESSZ GYEREKED AKKOR MNINDEN OKÉ CSAK NE TITKOLD EL ANYUKÁD ELŐL

14/F

2011. máj. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Utolsó: te aztán 14 évesen marha sokat tudhatsz a sexről. Ez a kategória mint már olvashattad 18 éven felülieknek szól. És még mi vagyunk síkok? Amikor egy 14 éves gyerek azt hiszi, hogy mindent tud a sexről?
2011. máj. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 jin ***** válasza:
50%

elöttem:

háát valamilyen szinten igazad van tényleg nem vok ilyen téren ki okulva de ée a véleményem és én nem irtam h muszáj csak hamegtörténik akkor igy van

kérdezőnek

ne hagyd magad befolyásolni hanem !!!TE Dönts!!!

és ha nem igy gondolod mint én akkor ne tegyél igy ha meg igy gondolod akkor meg igen

2011. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!